Hlada sa slovenský Dr. Hause

brontanaska

DR. House by sa zisiel aj nam ... bolest lakta uz asi tristvrte roka. RNG, kosti ani klby to nie su,pritom boli podavane obstreky. liecenie na slachy, no slachy to nie su,ozarovanie, vraj su to nervy, no ani nervy to nie su a najnovsie ??? lieky na zili ... ako pokusny kralik, lekari nevedia urobim CT ?? a pozriet sa ci to nie je nieco s hlavou ? co by ste robili vy ?? a pritom vas laket, ako keby kost stale bolel. denno denne flektor rapit -analgetikum a rozne kremy, ako to aspon trosku sa znecitlivelo ...

sissia

heňa, však ja nie som Rockefelerova dcera. Vsak to je nehorazne drahé na vyskúšanie...

osteoporozu si dám vyšetriť teda do zbierky...:-)) ale určite to nie je dovod mojich problemov, lebo to by mali všetci, čo poznám, ktotrí uz beru lieky.
o 3tyzdne idem do spankpveho laboratoria. len si to tam neviem redstaciť, ako to zvladnem, lebo ked mi začnu skakť nohy, doma začnem upratovať alebocvičiť, jesť atd. ale tiez si nedavam nadej, že to pomože.

RNG

Nuz mikropraskliny mozes mat aj pri velmi slabej hladine osteopenii, ktoru povacsine lekari nezistia a to je statisticky zisteny a podlozeny fakt.
Naviac aj lekari su rozni a tak ten isty pacient dostane casto rozne diagnozy, a aj to je fakt.

napis-

RNG ako ze by denzitometria nedala presnu odpoved na osteporozu?da
najprv je OSTEOPENIA az potom to prechadza do osteoporozy a uz v krvi v osteologickej ambulancii zistia ze je nieco nie v poriadku s kostami../ak su dobry lekari/
mozno to prasklinky neukaze ale osteoporozu urcite ano...
ja by som na tvojo, mieste sla a ked ze by sa nic nenaslo aj tak aspon mozes zaa dalsie vysetrenie vylucit...a ist zasa dalej...

RNG

Denzitometria niekedy neda odpoved dost presnu, casto povedia lekari:nuz "na vas vek" to mate este dobre.
A mikropraskliny nie je nijak vidiet, len v tomto pripade sa prejavia pri priesahu miesneho moku, co vyvola zapaly a opuchy vedla chrbtice.

RNG

Denzitometria niekedy neda odpoved dost presnu, casto povedia lekari:nuz "na vas vek" to mate este dobre.
A mikropraskliny nie je nijak vidiet, len v tomto pripade sa prejavia pri priesahu miesneho moku, co vyvola zapaly a opuchy vedla chrbtice.

sissia

house, chceli, ale ja som odmietla, kedze mi nepovedali dovod.

nikushka, neurolog mi vylučil SNN, že to ma ine príznaky a podla vysatreni reflexov, to nemam.

dr.j.k.- dobre, napíšem. dik. vsetko musím vyskušať, lebo takto to uz dalej nevládzem ťahať zo dna na den.mam tam opísať svoj problem alebo ich rovno požiadať o pomoc?? komu adresovať mail?

Dr.J.K.-ha

Keď odchodili prieskumnici lekári od Pátera FERDU konštatovali, že lieči len cibuľou a obkladami.A vraj je to jeho úspešný liečvý postup.SISSIA ak potrebuješ pomoc napíš na zdravie@zdravieplus.sk