Ako to je?

Príspevok v téme: Ako to je?
BOJIMSA

Ahojte,je jasné,že žena otehotnie ak neužíva HA,nepoužíva pri styku kondóm ani inú ochranu a muž ejakuluje pri pohlavnom styku do jej pošvy a má plodné dni. Moja otázka je.Môže žena otehotnieť aj v prípadoch,že 1. muž ejakuluje na vagínu ženy 2. muž ejakuluje na prsty priateľky a ona sa potom prstuje 3. muž ejakuluje na brucho priateľky a ejakulát jej stečie na vagínu 4. muž ejakuluje na brucho ženy,ona sa ide osprchovať a pri sprchovaní jej ejakulát zmiešaný s mydlom steká po vagíne 5. muž neejakuluje,len nahý leží pri žene,ona ho hladí po penise,a potom sa dotkne svojej vagíny,ale len zvonku 6. muž si hladí svoj penis, neejakuluje,a potom prstuje priateľku 7. muž svojim penisom,neejakuluje dráždi priateľku na klitorise 8. muž a žena sa maznajú,muž neejakuluje a ich pohlavné orgány sa o seba obtierajú 9. muž ejakuluje do vane s vodoua mydlom,kde je aj žena 10.žena urobí muža rukou,a potom ide žena na toaletu a utrie sa toaletným papierom,no ruku nemá utretú od mužovho ejakulátu 11.žena má na prstoch ejakulát a poškrabe sa zvonku na vagíne 12.muž sa po ejakulácii utrie do uteráku a tým istým si utrie žena vagínu Kedy môže byť žena pokojná,že nie je tehotná? 1. ak dostane 2x za sebou normálnu menštruáciu 2. ak má negatívne tehotenské testy 40 dní od situácie kedy mohla otehotnieť 3. ak jej gynekológ na UZV 8 týždňov od možného oplodnenia potvrdí,že tehotná nie je To sú otázky,ktoré sa tu často opakujú,preto chcem vedieť odpovede na dané otázky.Ďakujem veľmi pekne

BOJIMSA

Ale najprv chcem mat 100% istotu,ze nie som tehotna,mam ist na UZV 9 tyzdnov od tej situacie?Ja uz neviem co mam robit.

whee_ee

Neboj, nezblázniš, ty už totiž si... rieš to u psychiatra, s týmto už naozaj gynekológ nemá nič spoločné.

BOJIMSA

Rozmýšľam či nemám ísť 9 týždňov od tej situácie na UZV ku gynekologičke.Veľmi sa bojím,naozaj.Koľko testov si musím urobiť,aby tam bola 100% istota?Stačí 5 testov 26,30,35,38,44 dní od tej situácie?Alebo si mám urobiť testy aj 50 a 55 dní od tej situácie?Prosím,zbláznim sa.

jankaaaaaaaaa

sama dobre vies odpoved tak naco sa to pytas?
a ked o sebe tvrdis ze niesi psychicky chora tak podla teba je v poriadku ssa takto stresovat a povedat si ze uz nikdy nic nebudes mat s muzom? uz si mal abyt davno u psychologa

BOJIMSA

No ak teraz nie som tehotná,tak už nebudem mať nikdy nič so žiadnym mužom.Prosím,naozaj nie som tehotná?Je test 30 a viac dní od nejakej situácie kedy mohla žena otehotnieť určite pravdivý?Ak si urobím testy rôznych značiek,mám im veriť?

silviklh

a te nmuz samozrejme,ked tam uz bol,ostriekal aj vsetky uteraky ,ktorými sa budes utierat a chudence spermie si na teba pockaju aj pol roka kym sa do konretneho uteraka utries :D

silviklh

jankaaaaaaaa teraz mi zapaluje uz viem,ktora to je :D kriste paneeee :D :D dievca,zty by si mala ist asi do klastora,tam by si sa uz nemusela bat,ze ci si tehotna :D alebo sa budes bat,ze nahodou sprchu,ktorou sa umyvas,semenom ostriekal muz a tebe sa to vodou dostane do vaginy ? :D

jankaaaaaaaaa

napisalo ti tu uz nespocetne mnozstvo zien ze tehotna niesi, sama si pisala ze ked dostanes prvu menstruaciu budes mat dusu na pokoji. potom si uz pisala ze ked dostanes aj druhu menstruaciu budes pokojna. a stale niesi. stale sa musis uistovat a stale musis hladat dalsie dokazy, sama pritom vies ze logicky sa takto nijak raz otehotniet neda