Helikobaktér

ethel

thboxer,vela sa tu písalo na témach helicobakter .....a iné..užíva sa trojkombinácia antibiotík,neliečený môže spôsobiť aj vred žalúdka alebo dvanádstorníka..ako ti to zistili?Bol si aj na gastroenterologii?

thboxer

Chcem sa was spytat helikobakter vilicuje aj amoniak?Lebo doktorka u ktorej som bol daco take kecala ale newiem sa dopatrat ci je to pravda.Mam tiez helikobaktera a je to dost blbe.U mna su asi najhorsie bolesti brucha ktore sa obiawia powecsine iba tak alebo ked zjem dake jedlo ( napr. krupicnu kasu, alebo daco viprayane).Bolest brucha som mal dokonca z mensimy prestawkami az tyzden a bolo to dost neznesitelne.Ja na to neberem dokonca ziadne lieky bo teraz som mal ine problemy iba ked ma boli zaudok tak si dam algifen ale moc to nezabera.Este som sa chcel spytat ze bozkom sa to preniest musi alebo tam iba je sanca?????? :)

klima

jasne ze z krvi, aj mne ho tak zistili. a este ake obrovske hodnoty! preto to zvracanie a hnacky a boleeeest zaludka!

betka20

phyllis_127 ako si na to prisiel ze z krvi sa to zistit neda? mne to zistili s krvi.Tak si nevymyslaj a nestraz tu ze sa to da zistit iba gastrom ok.Napisala som to trochu nepekne ale mam strasnu naladu tak to neberte ze sa chcem hadat

phyllis_127

mam 13 a zistili mi helikobaktera...z krvi sa to zistit neda..jedine hadickou do zaludka (hrozne to neni len si treba zapamatat ze treba dychat nosom) pocula som aj o moznosti ze z dychu sa da zistit ale nedoverujem tomu...mne sa len kruti hlava a boli ma brucho ale vraj to bude horsie..beriem : helicid, ganaton + este nejake tabletky ale uz vysadene.. HELIKOBAKTER JE ZALEZITOST NA !MINIMALNE! jeden rok :(( aa priznaky: hnacky, zvracanie, caste bolesti brucha, zavrate...jednoznacne sa chod objednat ku doktorke na GASTRO a povedz jej co ta trapi..:)) drzim palce

brandoš

ti čo maťe helikobaktéra alebo ste ho mali neskúšali ste niekto nejaky prípravok z aloe, počul som, že aloe pomáha na problémi z traviacim traktom a aj na helikobaktera.

saula

Aj ja som mala Helikobaktera,prejavovalo sa to tym,ze som mala hrozne bolesti zaludka a nepeknu tvar co ma bolelo viac.Potom prislo to vysetrenie na Gastroentrologii a antibiotika.Dalo sa to prezit len pozor lahko sa prenasa,vravi sa jej aj choroba spinavych ruk,prenasa sa aj bozkom,takze opatrne.

helicobakterka

a este zistia Ti to bud z krvi alebo gastroskopiou, t.j. hadicka do zaludka. da sa to prezit. a lieci sa trojkombinaciou liekov.