Biely vytok

Príspevok v téme: Biely vytok
evoli

ahojte, chcem sa opytat, ci nahodou neviete, co to moze byt. Niekedy pri masturbacii, ked si dam prsty dnu, tak mam potom pod nechtami ako keby "tvaroh" alebo co. Mam to potom aj po vagine. Nemam problemy s vytokom ani so svrbenim, ci palenim. Aj ked som bola na gynde tak mi nic nezistil. Aj pri sexe s priatelom to ma on aj na penise. Dost mi to prekaza a rada by som sa toho zbavila, lebo mi je to neprijemne. Neviete co by to mohlo byt? Dakujem

evoli

no ja som bola teraz pred dvomi mesiacmi na preventivke a robil mi komplet vysetrenie a povedal, ze vsetko je ok. konkretne som sa ho nepytala na tento problem. takze asi po zdravotnej stranke je to v poriadku. neviem ci by som sa ho mala na to opytat...

evoli

nic sa nestalo...fakt som len chcela vediet, ci nahodou nema niekto podobny "problem"...uz davno mi nie je 15 a o sexe uz co-to viem

smajliQa

evoli prepac, nechcela som tak reagovat, len mi to na zaciatku pripadalo dost takeee .. proste hlupe... nehnevaj sa..

evoli

preto som sa pytala, ci nahodou s tym nema niekto skusenost...bola to normalna otazka (nepoviem, keby som sa pytala, ci mozem otehotniet, ked som prehltla semeno...) nechapem, preco musis hned reagovat ako keby som bola totalny debil

smajliQa

ako mame my vediet co to tam mas,??? ked ti ani gynekolog nic nezistil??? mozno je to uplne normalna vec, ked ti o tom nic nespomenul, tak to asi bude uplne normalne.

evoli

ano si predstav, ze aj takyto ludia sexuju...viem co je sekret, ktory ma byt, aby som bola vlhka (nie som uplne tupa) ide o to, ze to je tvarohovite, co by podla mna nemalo byt take...ale vdaka za pomoc...to aj takyto ludia pomahaju???