Donnie Darko a podobne filmy

jankaaaaaaaa

ja stahujem cez torenty, ale nviem ci myslime ten isty film. ja som myslela too www.csfd.cz
a Shutter Island,Clockwork Orange, Ben X.. som videla

žažiká

ja som na to bola dvakrat v kine :-) mne sa velmi pacil a malo to grady na velkom platne s poriadnymi basiskami :-) este ma medzi tym napadol film cislo 23,prekliaty ostrov, izba cislo 1408 a akurat si stahujem film vsemocny...a co sa tyka serialov tak ma zobral jedine flashforward a neviem sa dockat dalsej serie :-)

žažiká

no co este nebolo spomenute počiatok, čierna labuť, zahada bermudskeho trojuholnika 1,2,3, dokonaly trik, Podivný prípad Benjamina Buttona,joj este mam v hlave nejake filmy ale nepamatam sa na nazvy :-/ ked ma napadne napisem

system

jankaaaaa : nevysvetlujem, len opakujem, pripadne ci som to dobre pochopil aby ma niekto opravil. Pan nikto sa mi pacil, mozno si ho nespravne pochopila, ale kazdy ho moze pochopit inac. donnie darko je kultovi snimok, jasne ze je naj a ze nic nieje ako donnie darko :P. Podobne filmy su vraj : Memento, Mulholland Drive. ale nevidel som ich tak neviem.

jankaaaaaaaa

system: pan nikto sa mi nejako velmi nepacil a svet podla prota uz absolutne nie. nviem preco sem spominate tie filmy ked su uplne odlisne od donnieho darka :D
osudovy dotyk sa mi pacil ale to tiez nieje nic ako donnie darko .D
a nemusis mi vysvetlovat o com bol DD ;) ten film som videla asi 10x
smajliqa: to som videla :))