Fimoza nutna obriezka?

artur.torino

ahoj chalani som druhy den po obriezke,mam dost velky opuch pod zaludom pod miestom kde bola uzdicka je to normalne?

teooo

RAD BY SOM PORADIL VSETKYM CO SA TO TYKA.

Mam 18 rokov a dlhe roky som mal problemy s pretiahnutim predkozky za zalud. Pamatam si,ze 3 roky dozadu som ju ani nepretiahol v normalnom stave. Potom som mal take obdobie,ze asi mesiac som sa snazil to pretahovat vo vode,potom som uz v normalnom stave pretiahol bez problemov.
No pocas erekcie som nemohol ani do polovice zaluda. Tak som zil s tym,ze sa to snad same upravi a ked nie tak do 2 rokov podstupim obriezku.
Ale asi v septembri som to uz zacal brat velmi vazne,daval som si kupele aj kazdy den,veril som,ze to pomoze,daval som aj klasicku sol do vody,neviem ci to malo zmysel 1 lyzica do pol vane,to mozno nebol ten zaklad,ale proste som velmi chcel.potom,ked sa mi to uz konecne podarilo,nemohol som ju potom vratit naspät.Myslel som si,ze je to parafimoza.Asi pol minuty som sa snazil vratit ju spät,lebo to dost skrtilo zalud.Takze potom zasa,asi mesiac som sa bal pretiahnut uplne,lebo som to nechcel zasa zazit,ale predsa som bol na tom lepsie.Ale neskor som zase skusal natahovat predkozku v teplej vode,uz to bolo lepsie,no vzdy skrtila zalud.Po case aj ked som bol len v posteli,nie len vo vode,tak mi pri erekcii sa mi ta predkozka stiahla pod zalud uz sama.A nechal som to tak a potom som ju uz bez problemov stiahol naspät.Dnes uz moj penis vyzera takmer ako po obriezke a pritom este pred pol rokom to vyzeralo hrozne.Staci mat odvahu,chciet,robit nieco pre to a som rad,ze je vsetko v poriadku a nemusel som podstupit obriezku.Jediny mensi problem sa mi zda,ze mam kratku uzdicku.Zalud mi taha smerom nadol,ale aj to sa vraj da vyriesit v teplej vode.No a cim dalej,tak aj s tou uzdickou je to lepsie.

svako

hej hej, nieco take som vygooglil aj ja, ale tam skor pisali u malych deti, tak cca 3 roky... ale neviem, neskusal som, ja som siel rovno na ten Diprosone...

aladin

Kdesi som vygooglikoval, ze pomaha macat sa posediacky v kupeli zo slezu nebadaneho a v jednej bylinkarskej knizke som to nasiel potvrdene. A chalan, ktory sa podla toho zariadil po tom, co mu pani doktorka nasilim predkozku odtrhala s tym, ze co ruci, ved je chlap a musi to proste vydrzat, potvrdil ucinnost (brutalnu proceduru zatrhla mamina, ktora sa tam na ten ryk vrutila, decko v krvi...). Skus. Nejaky den to potrva.

strom7

Veď mne sa to zlepšilo po roku. Na začiatku som mal úplne zúženú predkožku no teraz vôbec (len problém so zrastením)

GhOsT

Svako ! Dneska ked som bol v skole bol som stat som zaznamenal velke lepsosti ako sa ti to polepsilo Stim ovela vedcsie ... mam o kusticek ved siu dierku ...

svako

pri moceni ani velmi nie, mozno prve 2 dni... v kazdom pripade to bola zanedbatelna bolest oproti bolesti pri chodeni :) ale aj to sa da vydrzat :)

svako

teraz mam 24 a som 4 mesiace po obriezke :) nechcem tu obriezku nijak propagovat a verim, ze to vyriesis aj bez nej, ale ak by nahodou bola potrebna, nemas sa coho bat... ja som s vysledkom maximalne spokojny :)