Zrútil sa mi svet

Príspevok v téme: Zrútil sa mi svet
dedru88

Mám veľký problém. Chodím s priateľom už 3 aj pól roka. Náš vzťah nebol jednoduchý, veľa sme sa hádali no ja ho napriek všetkému veľmi milujem. Jeho partia sú samozrejme samý chalani, všetci s priateľkami, ktoré však pravidelne podvádzajú a netaja sa s tým priznať aj predo mnou. Pri jednej opekačke som holke povedala že dotyčný ju podvádza, ona už niečo tušila, len sa potrebovala ujistiť. Celá partia ma v tom okamihu začala nenávidieť, no ja som jednoducho nemohla mať pocit že to chúďa dievča o ničom nevie a keď sa ma na to opýtala, povedala som pravdu. Teraz je celá partia proti mne, nechodím von, vyhýbam sa im, priateľa huckajú aby ma nechal, hovoria že keď ma stretnú opľujú ma a podobné veci. Je mi to všetko hrozne ľúto, priateľa milujem a život bez neho si neviem predstaviť. Svojich kamarátov zbožňuje a ja jednoducho neznesiem pocit, že by ho nenávideli len kvôli mne. To ho radšej nechám ísť, aj keď to bude možno najťahšia vec v mojom živote. Ťažko sa mi cez to prenesie, budem ho vídavať každý deň, cez výkend s partiou ktorý určite budú mať pekné pripomienky pred všetkými ľuďmi. Mám strach že to nezvládnem.

ta3

Ale neboj sa, zvladnes to, priatel si bude musiet vybrat a ako hovori Sweater, ak si vyberie partiu, tak nemas za cim banovat, Ty nezapadas do ich partie, si ina, lepsia a aj si zasluzis lepsieho chlapca, tak sa prestan trapit, ja som tiez mala pocit, ze sa zrutil cely svet, ked ma opustil priatel po 8 rokoch, ale on sa nezrutil a ja som vsetko zvladla, tak neboj, zvladnes aj Ty

weruška1980

No ked Ta priatel necha koli tomu, ze ty si povedala priatelke jeho kamarata, resp potvrdila, ze on ju podvadza, tak si myslim, ze nemas vobec za cim lutovat.. a ked povie niekto ze Ta opluje atd a tvoj priatel sa Ta nezastane, tak to asi tiez hovori za vsetko.... Asi by si sa mala porozravat s priatelom.

sweater

z tvojho prispevku sudim ze si urcite fajn dievca, ti jeho kamosi maju nejake zvratene moralne hodnoty, podvadzanie im pride uplne v pohode ale ked maju dostat co si zato zasluzia to uz ne, ak tvoj priatel bude stat pred volbou medzi tebou a nimi a stalo by sa ze si vyverie tych chrapunov, moze ti byt jedine luto, nie ze si o neho prisla ale jeho, ze je taky hlupak