Neustále nafúknúté brucho

Príspevok v téme: Neustále nafúknúté brucho
in

Už asi 4 roky mám neustále problémy so žalúdkom, nafúknutým bruchom a plynatosťou. Chodievam na pravidelné kontroly ku gastroentrologičke. Pred rokom mi bola spravená endoskopia, nič mi nenašli, ani na sone. Proste nič...Užívala som aj lieky na zníženie žalúdočných kyselín. No v poslednom čase z ničoho nič sa mi nafúkne brucho, mám pocit ako keby mám uleteť. Nemáte s niečím podobným niekto skúsenosti, a ako ich riešite? Ďakujem za reakcie...

Danusa

Ahoj Emmka, no to si vystihla s tymi zvukmi predne. To iste aj mne, ale mne vzdy len na lavej strane. Dnes som objavila jednu stranku - www. drnatura.sk. Pozri sa tam, je to hrozne, co moze byt v crevach, ked to nie je nejaky vymysel. Strach a hroza. Ahoj.D.

emmka

Ja ani neviem, raz na pravo mi to huci raz v lavo...
a je to uplne, ale uplne ine ako zvuky, ked som hladna... toto je proste ako by som "prdkala :)" ,ale riadne nahlas a vo vnutri...
asi tak by som to popisala a tie bolesty k tomu, no hroza, a hlavne ked som v praci, je mi trapne. Strasne mi to otravuje zivot.
Napr. ked hlad na mna pride uplne necakane, a skoro, napr. dve hod. po obede, co sa mi zda skoro. a nemam sa kde najest, tak viem,co ma uz bude cakat. Peklo a trapne situacie. Pritom obedujem normalne.Aj polievku napr.aby som mala teple v zaludku.

in

babababa, ja neočakávam, že z večere do rána bude všetko ok. A určite nehladujem, jem normálne. No určite nikomu by nebolo príjemné, keď má takmer denno-denné problémy.

Danusa

Ahojte vsetci. Emmka, z ktorej casti brucha Ti pocut tie zvuky? Ja mam ten isty problem, moja strana je lava v rovine s pupkom. Je to, akoby nieco bolo zablokovane a zrazu sa to pohne, co je dobre, lebo clovek nema pocit, akoby bol nejako "zablombovany", ale na druhej strane tie zvuky su hrozne, kazdy to pocuje. D

emmka

Mne z brucho idu strasne zvuky, ked ma to boli, a tiez vzdy az poobede, tak o 16.00 to zacne.
A problem som mala aj, ked som chodila cvicit...

džejár

Ja bu som doporucoval na problem s travenim pitie cisteho gelu z Aloe Vera. K tomu by som pridal caj Aloe Blossom herbal Tea na detoxikaciu organizmu a naviac by som este pridal Active probiotic tabletky na zrovnanie mikroflory v traviacom trakte. Zvysil by som pitny rezim. Vsetko su to vyrobky na prirodnom zaklade, ziadna chemia. Pomaha to, je to overene, ale u kazdeho to posobi inac, tj roznu dobu. Vseobecne ale plati, ze kto ma nejaky zdravotny chronicky problem napr. 4 roky, tak terapia bude priblizne trvat minimalne okolo 4 mesiacov s tymito vyrobkami. Kto chce vediet viac kontaktujte ma emailom.

babababa

in, že ak máš problém 4 roky nemôžeš čakať že sa ti podarí zbaviť sa ho z večera do rána. Ale ved ty hladuješ, to tirž nie je dobré pre tvoje črevá, normálne pravidelne jedz, ale menej a pi nápoj z octu soli cukru olivového oleja a roznych byliniek najlepšie fenikel....a nestresuj sa, prejde to

in

Danusa, pozrela som si tvoju tému a z časti sa mi zdá, že máme podobné problémy. To nafúknuté brucho ja sem-tam, ak to ide, riešim polohou, že sa dáš na kolená, predlaktie položíš na tem, si vlastne tvárou k zemi, no a vtedy tie plyny, vzduch idú von. No nie vždy mi táto poloha pomôže. Tie plyny, alebo vzduch mi spôsobujú tie problémy, no len netuším ako sa to tam dostane. Z čoho? Napíš, ak máš nejakú metódu čo by mohla pomôcť. Zatiaľ ďakujem.