Tlak v zaludku

betka20

no ak mi bude aj v pondelok zle tak pojdem.:-)) dakujem za pomoc.a teraz mi je tiez strasne zle by som najradsej cele dni nejedla ale to sa neda.no da ale pre mna isto nie:-)

ethel

Betka,na tom všetkom ma najviac mrzí to,že taká krásna baba ako ty a teraz trpíš pre to,že si sa nemala rada.Ale neboj,si na dobrej ceste a dokážeš to,budeš zase zdravá..Ano menzes sa tiež narušil,rozhasila si si celý organizmus..

ethel

Betka,ja na gastro chodím ako niekto do psych poradne,zvykla som si,lebo mi tam pomohli a ja môžem jesť čo chcem...Keď zvládneš prsty v krku,tak aj hadicu...Ale ako som povedala,nemusíš si dať robiť gastroskopiu,liečiť vedia aj tým,že im povieš čo ťa trápi,ver mi pomôžu ti!

betka20

ja viem ethelka.cim som si ho pokazila a lutujem to ale na lutost je uz neskoro. a este moze mat vplyv aj nato ze mam menzes tak dokopy priblizne 2 dni?potom to je uz take aby bolo :-))

samko r.

Ethel má pravdu, poslúchni, hlavne ak máš tieto problémy dlhšie. Málo kyseliny totiž môže byť príznakom aj čohosi veľmi nepekného.

betka20

ethel no lekar povedal ze ked mi nebude este v pondelok dobre tak mam prist a posle ma na to gastro ale ked ja sa bojim strasne brat tam bol a nehovor nic povzbudive

ethel

Samko-Amara je dobrá vec,to máš zase pravdu...Betka ty si si narušila trávenie vieš čím,bude dlhšie trvať,kým sa ti dá dokopy..

samko r.

Laicky ti poviem, že sa jedná akoby o posun potravy v črevách-motilita a tam spracovávanie potravy. Jednoducho, aby sa prebudili lenivé tráviace cesty.

ethel

Samko,ganaton skôr zlepšuje pohyblivosť žalúdka,ale máš absolútnu pravdu a vieš o čom hovoríš,to si na tebe vážim...
Betka,podla toho čo tu všetko uvádzaš ba som na tvojom mieste naozaj išla na to gastro.