Vyrovnanie s minulostiou

Príspevok v téme: Vyrovnanie s minulostiou
Trapenie 333

Ahojte chcela by som am porozpravat moj pribeh lebo nemam chut zit som totalna socka,neviem sa spravat nemam ziadnych kamaratou len moju mamu nemam ziadne zazitky,min.rok som jebavala za peniaze poviem to na rovinu potom prisli vycitky uvedomila som si ze je to zle:(teraz ma to kurva trapi lebo vsetko je to v mojej hlave pamatam si potom som sa zacala brutalne prezierat aby som ten pocit zahnala aby mi bolo lepsie:(kurva sa nenavidim tak strasne by som si chccela najst jednu kamaratku co budeme chodit von rozpravat sa robit dobre skutky co mam robit aby sa moj zivot zmenil k lepsiemu?lebo neverim ze budem mat rodinu deti ked som totalne nestastna nemam dobrych ludi okolo seba asi sa mam za to strasne hanbit a nehovorit to nikomu,lebo aj dusti je to zle neda sa s tym zit

Trapenie 333

ahoj ja mam 18.Je to dost zle vie o tom moja mama par ludi,ale vsimla som si,ze fakt sa neoplati hovorit veci o sebe

reneSNV

Trapenie to akoby si hovorila o mne ani ja nemám kamarátov a tiež sa bojím ze budem navždy sam občas kvôli tomu plačem
Kolko mas rokov? ja mam 19

sway.

Trapenie 333 ak mas potrebu to niekomu povedat,kludne to povedz.Ono casom zistis,ze ludom vlastne mozes hovorit co chces a im je to povacsine aj tak jedno. Ja som sa tiez navystrajala hluposti,az sa cudujem,ze som stale ziva :-) Niekto ma ma hore asi rad a takisto aj teba.Kedze tu pises a nie si niekde zdrogovana a pretahovana.. Ber to ako svoju cestu,este sa chvilu potyraj.Je dobre si uvedomit,ktore veci su nespravne..Potom naber energiu a zacni zit. Zivot je zly,preto treba tieto sracky odhodit,bojovat a sustredist sa na veci,ktore ti prinasaju dobre pocity.Neviem,ci sa to da spravit aj na silu,ale je citit z tvojho prispevku,ze si vlastne dobre dievca,takze uvidis bude aj dobre:-)Stretnes aj dobrych ludi,ani ja som neverila,ze stretnem,lebo mi vsetci pripadali na hlavu ;-) ale vlastne o tom to ani nie je,je to len tvoj stav a vnutorne rozpolozenie,ze takto vnimas svet. Da sa to zmenit.

pomocnik1111

Ahoj, skus znova nabrat sebavedomie... Minulost je minulost, nezmenis ju, ale buducnost je len a len v Tvojich rukach, tak si ju urob co najlepsiu :) Takze najskor popracuj na svojom zovnajsku, naberies uz spominane sebavedomie, ked sa budes citit pekna, hned bude svet krajsi :) Kedze sport je tiez cesta k stastiu, skus zacat chodit do fitka, spoznas tam novych ludi a urobis aj nieco pre svoje zdravie a budes mat postavicku ako lusk :)
Je leto, tak ak mas v meste nejaky utulok pre psikov skus sa prihlasit na vencenie, mozno to znie cudne, ale zvieratka maju moc liecit :) Znova novi ludia a kedze budes pomahat psikom, aj psychicky sa budes citit lepsie, ze robis nieco uzitocne (a nebudes sa nudit), hm? :) Drzim prsteky a neklesaj na duchu :)

kpl

Hm, je to tvoj zivot, bolo to tvoje rozhodnutie. Ale urcite malo nejaky dovod. Teraz sa chces za to trestat alebo ako to myslis? Jednoducho je to sucast tvojej minulosti a nic ine len sa s tym zmierit ti nezostava. Tvoje ciny mali dovod. Mozno si inak nevedela riesit svoju situaciu. To co sa stalo nezmenis, ale svoju buducnost zmenit mozes, tak to hod za hlavu, nemusis o tom nikomu povedat, nie si povinna sa s tym niekomu zverovat. Zameraj sa na pritomnost, buducnost, vykroc rano z postele s pocitom, ze prvym krokom zakladas Novu kapitolu zivota, a ta bude len a len taka aku budes chciet ;) Hlavu hore, v zivote sa stavaju rozne veci.

karma

ahoj to co si v minulosti zazila je dost zle to ti verim a musi to byt pre teba tazke ja mam 20 rokov a moje problemy nie su take "vazne" aj ked pre mna su neuveritelne tazke a tiez mavam depresie pretoze mam frajera a mame dost divny vztah ale toto nie je o mne je to o tebe a preto ti chcem povedat ze aj ked sa ti to teraz nezda a vidis vsetko dost cierne nie si jedina na svete co to robila to z teba nerobi zleho cloveka ved zli su predsa vrahovia a znasilnovaci ty si sa asi citila sama a tak si spojima potrebu byt s niekym a aspon chvilu mu patrit s potrebou uzivit sa...je mi luto ze sa citis sama :-/ nikto si ten pocit nezasluzi a aj ja ho velmi dobre poznam hoci mam priatela citim sa sama :-( no skus sa rozhliadnut okolo seba urcite ta este vela pekneho caka tak vyraz niekam von vyvetraj si hlavu a zhlboka dychaj a uvidis mozno spoznas niekoho a nebudes uz viac sama budes mat butlavu vrbu a kamarata len nesed doma tam ta nic nove necaka