depresia?? prosím poraďte :((

Príspevok v téme: depresia?? prosím poraďte :((
Lillynka78

ahojte. už asi 3 týždne ma trápi veľmi zlá nálada. plačem, od úzkosti pomaly až trhám podušky.. mám pocit, že už aj s partnerom sme si tak veľmi vzdialení, že sa nedokážeme znova zblížiť. nemám ísť s akými kamarátkami von.. a neustále sa trápim :( strieda sa mi hnev, zlosť, zúrivosť s neprekonateľným smútkom. usmievať sa dokážem len pár min. denne aj to je viac-menej nasilu aby to vôbec prežijem. skutočne už neviem čo mám robiť :( chcem sa usmievať, žiť život naplno, zabávať sa a nejde to :( každý jeden deň si poviem \"od zajtra sa vzchopíš, budeš robiť to a to a deň prežiješ naplno\", ale nedarí sa. vždy do toho znova spadnem :( je to depresia alebo len prechodný stav?? prosím poraďte mi čo mám robiť :( vopred ďakujem

Maria 333

Mas problem s telom.Chybaju ti minerai skus si dat zinok cecko a draslik viac babanu ci magnesko.Toto robi aj ked je telo rozhadzane.potom je dobre keby ti nieko urobil ocistu tela. Staci aj sama kup si bylinku ocistec.A este jedno zabera aj svete pismo poloz na hlavu a povedz ocistujem sa od vsetkeho zleho a neduhov.ALe naj je svetena voda pomumyvaj sa s nou tvar .Viac už ani neviem co este je dobre . Mne zabraloé bylinka ocistec a navsteva v kostole .

Lillynka78

Adam - na vyšetrení štítnej žľazy som bola a vraj všetko v poriadku. no v hormónoch by to mohlo byť. ďakujem za radu..
Katka - mala som to už aj predtým. dokonca som mala dlhšiu dobu samovražedné myšlienky.
príčina smútku začala v tom, že sa cítim sama. bez priateľov, ale začalo to prerastať do smútku z celého života.

katkaxxxxxxx

ahoj, mala si uz nieco podobne alebo je to prvykrat? myslis ze to moze mat nejaku pricinu resp. ze tomu nieco predchadzalo? ten smutok je akeho typu? trapi ta nieco konkretne alebo je to smutok zo zivota alebo..? urcite by som skocila za psychiatrom, nema vyznam sa zbytocne trapit..

AdamKrt

Zamysli sa, preco to robis, aky mas k tomu dovod.

Pravdepodobne budes mat rozhadzane hormony. Napr. ak zle funguje stitna zlaza v dosledku nedostatku jodu.

Najdi si nieco na co upriamis svoju pozornost - nejaku zabavu, pracu a NEROZMYSLAJ o svojich depresiach.