Vadí vám keď mal pred vami inú?

Príspevok v téme: Vadí vám keď mal pred vami inú?
lunaaa

Ahojte,
chodím s mojim priateľom asi rok. Už sme mali aj pohlavný styk, ale viem, že ešte keď sme sa nepoznali, mal sex aj s bývalou. Je mi ľúto, že nie som jeho prvá, lebo on môj je. Závidím jej, že ho mala v posteli, že nie je len môj. ako si mám jeho penis vzieť do úst, keĎ ho predtým tam mala ona? ... a keby len tam ...

Excell

Akosi neviem pochopiť mužov ktorí prahnú po pannách. Moje prvé dievča bola panna ale povedal som si že už nikdy viac. Je mi šuma fuk koľkých mala predo mnou, ja si milovanie chcem užiť a nie sa trápiť. Takými koninami sa zaoberajú naozaj asi iba veľmi neskúsení chlapci.

lost

nj, ale ked citaju a pocuju milion prispevkov o tom ze chlapi su svine a treba bohuzial pomoct srdcu aj rozumom, tak by si to mohli zapisat :)
resp. to je nieco ako ked clovek pocuje:
fajcenie zabija...
a ludia a jtak fajcia..
resp. "historia sa opakuje"

Deee

Lost ale baby sú strašne srdieckove stvorenia, zalubia sa a veria všetkým tým pekný slovam, nerozmyslaju pipinkou, ale srdieckom a potom ho niekedy maju hooodne dotlcene

lost

tak baby, ak je vam toto luto, tak preco leziete do postele za tak jednoduche a sladke recicky typu: "milujem ta milacik/zlaticko" a/alebo "nazvdy spolu"

take nieco dokaze zadret aj analfabet... ale baby im stale veria... a potom sa cuduju ze "nie som jeho prva"

alebo ake je to prislovie?
ked sucka neda, ani pes nebrechne ? ;)

alebo?

giovanni, takze panic nie si, ked mas problem odpovedat na anonymnom fore:) Tak sa cudujem,ze to ocakavas od inych, ked to sam nevies ponuknut. A ak mas takuto poziadavku, tak by bolo logicke si to odlozit do svadby, lebo chciet od panny milovanie bez zaruk, ked mas take postoje je minimalne zvlastne. Lebo coked s nou budes mat sex, ale sa s nou rozides(lebo vas nezvazuje manzelstvo) a dalsi ju uz nebude chciet lebo nie je panna.

Myslim si, ze je v tom aj nejaky komplex, ze sa bojis byt porovnavany.

trudo

no mne prídeš trošku zakomplexovaná. Ak ho naozaj lúbiš, prečo toto potrebuješ riešiť? To stále pri sexe myslíš na to, čo robil s bývalou? Nepríde Ti to choré? Zapracuj trošku na svojom sebavedomí, potom Ťa také veci trápiť nebudú. Tvoj priateľ je normálny chlap a mal vzťah, teraz má vzťah s Tebou - bodka. Keby Ti to s ním nevyšlo (čo sa môže stať), tak podľa Tvojej logiky by si už potom nesmela mať iný vzťah - lebo však už nie si panna-príde Ti to príjemné alebo aspoň normálne? Prestaň riešiť jeho minulosť a pracuj radšej na tom, aby ste mali nejakú budúcnosť.

Heinz

Milé :)
Zaujímavé na tom je to, že som už počul o ľuďoch ktorí sa našli a pritom bývali od seba len pár stoviek metrov.

Deee

No pisala som to tu uz asi sto krát ;-), ale dáme ešte raz, cez internet, povedala som si, že za pokus nic nedáme a hodila som si inzerát, nemala som ziadne očakávania, na odpovediach som sa skôr dobre zabavala, ponuky osudovych mužov sa mi kopili :-))))
Asi po dvoch mesiacoch mi napísal manžel, tiež taky pokus do neznáma, bol po rozchode 5 roc. vztahu, bol fakt vtipny a ja som mu trosku chcela zrazit hrebienok, vymenili sme asi tri maily a stretli sme sa, bývali sme od seba 200 metrov...a tak som začala pozerať telku radšej unho...

Heinz

Súhlasím :) Ale predsa ste sa našli, môžem sa opýtať kde sa dvaja ľudia ktorí nemajú "pestrý spoločenský život" našli?