Turisticke oblecenie

Príspevok v téme: Turisticke oblecenie
jankaaaaaaaaa

ako sa treba obliekat?
bola som parkrat na turistike a viem ze je najdolezitejsie mat dobru nepremokavu obuv. ale tiez neviem aku si mam kupit, aka je vlastne trekingova?
chodim po tatrach, slovenskom raji, aj narocnejsie trasy.. tak neviem co treba mat. bola som vcera v tatrach , cely cas prsalo, mala som nepremokavu bundu, takze to bolo v pohode, no nohavice a leginy pod nimi mi premokli. neviem ci existuju aj nepremokave nohavice a ci su vobec vhodne na turistiku a clovek sa v tom nebude nadmerne potit?

Tiborrrr

@Stix78 aka nahoda:D:D pred mesiacom som natrafil na tu stranku, ktoru si sem pridal a tam som si vsimol, ze chlapi spominaju nejaky horal shop v Prievidzi. cez vikend som sa tam vybral, lebo som bol zvedavy, co je to za obchod. a mozem povedat, ze tam maju super veci a aj ceny. pokupil som toho riadne vela:D:D

vevala

@daviena-Tak vo fľaške rýchlo vychladené čaj i voda a ešte keď je takáto zima. Iba jednu vtedy mali v horalshope a tú som mu aj zobrala. Pozdávala sa mi aj dizajnovo a pán predávač hovoril, že aj dlho udrží teplo a hovoril pravdu. Vychvaľuje si ju stále môj drahý :-):-)

agava

Môjmu som objednala takú zelenú bundu a ešte nejaké drobnosti ako kozmetiku mu objednám. Z tej bundy bude v šoku, lebo veľmi sa mu páčila, len má veľa podobných a preto si ju nezobral. A ja poza jeho chrbát som išla do toho obchodu a zobrala som mu ju:-D:-D

daviena

@vevala v prvom rade ti dakujem za odpoved...termosku si mu aku kupovala?..to si mi dala dobry typ na darcek, kedze moj nema ziadnu a nosi so sebou iba flasku a v nej caj...len ten ma hned studeny:-/

vevala

@daviena-Ešte som vôbec nerozmýšľala, čo budem na Vianoce kupovať. No môj manžel je taký podobný typ ako ten tvoj. Rád chodí do hory, na ryby a podobne. Minulý rok som mu kúpila termosku, kvalitnejšie ponožky a bundu. Veľmi sa tým darčekom potešil, tak tento rok asi niečo podobné vymyslím:-)

daviena

Zeny chcela by som sa vas spytat, co kupujete svojim manzelom na Vianoce?..moj velmi rad chodi do hor a najviac by ho potesilo nieco take..len neviem co:-(..nozikov uz ma vela...poradte nieco dobre a vyuzitelne..

Erila

Pilysia ale pozerala som ich stránky a oni majú prevažne iba pánske veci. Ako batoh to chápem, že si si kúpila aj taký ale ponožky si ktoré kupuješ?
MickeyaMinnie ďakujem aj tebe za radu. Kuknem to aj keď to je dosť drahá značka