Vysoké topánky

nellka..

tak dakujem za potesujucu spravu:D,ale nie,ja viem,ze to s tou kostickou nie je jednoduche:),aj ked nie je nijako megavelka zase.takze len rozumne striedat podla prilezitosti:)

nellka..

ja nemyslim ziaden vyrastok na palci,myslim tu kosticku pri palci,ktoru ma kazdy,len ja ju mam o kusok vacsiu ako na druhej nohe:)

smajliQa

jankaaaaa

ty myslis ten vyrastok na placi co niektore zeny mavaju s vysokych topanok?
viem co myslis, to je pravda, len nevieme ci nelka myslela toto,,, nepovedala aka kost

jankaaaaaaaaa

smajliqa: praveze si nenavykne, ona sa bude zvacsovat.. aj zenam ktoore nosia dlho a casto take topanky tak je velka pravdepodobnost ze sa im taka kosticka spravi..

smajliQa

na toto absolutne ziaden trik nenajdes.
ja som mala na lavej nohe tri krat taky vyron, ze doktor mi povedal, ze ked bude este jeden, budu mi m usiet dat do nohy sruby... sranda nie,?, a aj cez toto vsetko som si zvykla na vysoke topanky.
pred niekolkymi rokmi, ekd som s nimi zacinala to bola bolest, kvoli tej lavej nohe.. ale uz aj takato noha si zvykla.. takze predpokladam ze aj tvoja kosticka si navykne :))

jankaaaaaaaaa

ked myslis tu kost pri velkom palci tak ta bude boliet cim dalej tym viac ked budes nosit vysoke podpatky a ta kost sa bude stale zvacsovat a viac boliet

nellka..

ja nemam siroke chodidla,praveze mam problem najst si niekedy topanocky uzsieho strihu,ale mam problem s vacsou kostickou na nohe,ktora ma po noseni vysokych topanociek zvykne neskor vecer po prichode domov vzdy boliet.tak preto sa pytam,ci nahodou nemate nejake triky,rady:)

LETICIA

podobne ako smajliqa ja len vysoke topanky na poriadnych opatkoch a tiez v nich tancujem, vsetk zvykla som si, botasky mam jedny, ale mam zopar parov, aj gladiatorky, zabky, gumaky, ale ked mam vysoke sa citim sebaistejsie