Melir na odrastene a cierne vlasy

Príspevok v téme: Melir na odrastene a cierne vlasy
sladka9

Mam velky problem,mam odrastene svoje slabohnede vlasy,asi do pol hlavy,a zostatok mam cierne,teraz som si dala na svoje melir,chytlo tos vrchu hlavy na bielo a cierne su rysavo-zlte,teraz chodim,taka stvorfarebna,neviem co mam robyt,bojim sa to znova aplikovat a nicit si vlasy...ale ja velmi chcem mam blond ,teda hnede s melirom..neviem co mam robyt,aj u kadernicky som bola a povedala mi ze ona to nevie spravit...boze ja uz fakt neviem,prosim vas poradte mi prosim...zakazdu radu velmi pekne dakujem..:) :( ...

jankaaaaaaaa

musis odfarbovat vlasydokym nebudu biele.. alebo chod ku kadernicke a povedz nech ti uplne zosvetli cele vlasy

sladka9

sak ja som vedela ze to chytne na hrdzavo..a z vrchu bielo..ja chcem docielit blond..ale nevem ako..ci to mam este raz namelirovat..nevem ...je to problem..:( poradte mi niekto...ok som hlupa...lutujem toho..a co teraz mam robyt?..hmm myslim ze asi nic..zostava mi len zase ciernu hodit... :((

User_37597

povec mi ako si mohla spravit taku zasadnu chybu ze melirovat aj svoje aj cierne vlasy>?
vska to vies kazdy ze na ciernu to chyti hrdzavo...jezisiiiiii

sladka9

colou remover b4 som uz skusala ,a vobec mi to nestiahlo ciernu farbu...tak som skusila tuto cestu,ze si dam melir,ale vyzera to hrozne,aa na bielo vlasy to mi urcite nechytne,ked mam cierne,to by som mala strasne znicene vlasy..a to sa aj da na bielo na cierne vlasy??hmm..pochybujem...sak som aj nad tym rozmyslala ale nevem ako..

jankaaaaaaaa

bud si odfarbis celevlasy na bielo a nato das svetlohnedz farbu aku chces mat a potom nato melir. alebo si kupis B4 color remover. precitaj si nanete co to je aj tu na fore je o tom nieco popisane