epilátor na hrubé chĺpky v podpazuší

aurorita

Odporúčam to aj pre všetky,ktoré už máte po krk holenia depilácie...Síce nemám skúsenosti ale myslím že by to malo fungovať.

aurorita

Deee,prepáč ja som zle prečítala tvoj príspevok.Ja by som si zasa chcela kúpiť IPL-light 500 Remington,je to nejaká novinka,stojí to okolo 350€ ale na nete sa dá aj lacnejšie kupiť.Povedala som si že nebudem calovať peniaze v centrách a kúpim si toto na domáce použitie.Dala som to tu aj ako tému pod názvom"kto má skusenosti s IPL Remington" ale zatial žiadna odozva.Ale čo som počula a čítala tak sú s tým ludia spokojní,tak neviem.

Deee

Aurorita presne neviem ako sa to vola, zatiaľ si len hľadám vhodne centrum v okoli bydliska, ale v rámci všeobecných informácii tam nejake ipl bolo spomenuté

vanesszba

tak ale ja nikdy nikdy nikdy nemam uplne hladke pazuchy a to si holim spravne, s ostrou ziletkou, penou..
bolest nejak pretrpim, len ci sa mi to ptm nezapali...

Deee

Včera som si studovala na nete ten laser, je to nadlhsie, ale ničí to vlasove folikuly a po čase by si to mala mat úplne hladké naveky, navyše to najlepšie zaberá na tmavé chlpky, ja to asi skúsim, ked trosku dosporim, hoci by som tam mala chodiť aj rok
Ale ten epilator to by som musela byt v kóme...

blondula

mne jedna kamoska povedala,ze trhanie chlpkov pod pazuchami moze poskodit nejake nervove spojenia a z toho mozu byt nejake tiky rukami :DDDDD ci to je pravda neviem,ale mne sa to nezda a na ten maly kusok mi postaci ziletka.nechapem ako to niekoho moze napadnut si trhat :DD alebo aj na intimnych miestach !! sak to musi brutalne boliet !!!! :DDD

hmmmmmmmmmmm

no ja neviem,kto tu mal taku odvahu si trhat chlpky v podpazusi:-O, ja by som veru ani nevoskovala..mozno by somsa v lekarni opytala na ten chlpky spomalujuci krem?neviem ci je to bezpecne pod pazuchy, ale viem ,ze taky je ..ci funguje , neviem:-(

vanesszba

z BA.. no tu na fore mi radili, ze epilator skusit.. lebo ja ked si jeden den oholim, druhy mam uz hrube cierne bodky, asi 3mm. a nebavi ma to stale holit a kozmeticke to neslo voskom odstranit. :( a laser je dlhodoba zalezitost. :(

hmmmmmmmmm

no to by som ozaj neskusala, okrem toho,ze je tam mnozstvo nerv.zakonceni/vacsia bolest/,su tam aj koncentrovane potne a mazove zliazky, moze skor prist k zapalu folikulu !sa preboha netyraj!skor by som skusila inu metodu, napr by som sa poradila v ustave lekarskej kozmetiky, neviem odkial si.