Kto má skúsenosti s IPL Remington?

Katka1232323

Baby urcite to nieje blbost len s tym treba mat trpezlivost...urcite po tom chlpky celkom nezmyznu ale su podstatnejsie slabsie....napr.ked som si kedysi oholila nohy uz na druhy den boli drsne....trz pohodka aj po 5 dnoch,pricom mi po 4 "osvieteniach" narastlo asi 10% chlpov :)

muc

dalsia hlupost na trhu...
efekt sa da zistit az najskor po cca 6 tyzdnoch, nakolko tolko trva chlpku, aby prerastol z "cibulky" cez celu hrubku koze von nad jej povrch. takze hodnotit efekt po 4 dnoch je blbost.
treba si najprv nieco nastudovat o fazach rastu ochlpenia.

zaneta

Mate niekto ten pristroj na predaj? Uvazujem nad kupou, no novy je stale drahy.... :( Keby nieco, napiste mail prosim. zaneta.valuskova@gmail.com

Dakujem

pocahontasss

Ja som si ho kúpila lebo som si s ním chcela privyrobiť no nemám absolútne čas...ale na sebe som výsledky videla po troch použitiach...mám ho od leta 2011 ak by ste nejaká mali záujem predám za 200 eur

RadkaL.

Ahojte, ja mám tiež remington IPL 5000. Kupovala som si to, keď to bolo ešte dosť \"čerstvé\", takže nemám k tomu slovenský návod... neviem, že napr. včera som si oholila nohy a \"obleskla\". Teraz keď uvidím, že mi začínajú zase rásť chĺpky, tak mám zase oholiť a oblesknúť, alebo mám počkať dva týždne, oholiť a oblesknúť?

Ďakujem skúseným za odpoveď.

Mina Mina

Ahojte. Ja som Remington použila prvýkrát pred 10. dňami na nohy a ruky. Postupne vidím (hlavne na nohách, lebo tam mám tmavé chĺpky), že chĺpkov je menej, možno tak o 30% a tie ostatné veľmi pomaly rastú. Na rukách mi chĺpky zatiaľ nie je vidieť, tak to neviem posúdiť. Každopádne, na to, že to bol prvý pokus som spokojná, snáď to bude takto pokračovať.