Motivacia

Príspevok v téme: Motivacia
kpl

Nebavi ma zivot. Vobec nic ma na nom nebavi. Je podla mna uplne nezmyselny. Narodit sa, mat skolu, vydat sa, porodit, chodit do prace, z prace, umriet. Takto vyzera zivot vacsiny ludi. Keby som sa nebala smrti a toho, ze uz potom nic nie je, tak by som tu uz nebola. Nie som stastna a predsa musim zit. Neviem co by dokazalo zmenit moj pohlad na zivot. Ak o niecom viete, tak sem s tym.

kpl

Ja deti fakt teraz nemusim. Starat sa o niekoho ineho asi nie je to, co by som prave teraz chcela.
Vacsinu ludi bavi zivot, preto chcem byt ako vacsina.
A co by ma urobilo stastnou? To neviem. PRemyslam o tom roky. Ja fakt nechapem na co je zivot dobry. Mna to tu nebavi.

lost

Ak TEBA zivot nebavi, najdi niekoho koho bavi a daj mu svoj zivot...

Tym nemyslim ze vytrhni srdce a daj mu ho, ale pomoz mu aby sa mal v zivote lepsie. napriklad nejake dieta na ulici, alebo rovno tri deti zober k sebe a vychovaj ich k velmi dobremu obrazu a aby mali velmi dobru perspektivu k zivotu.

stale je to lepsie ako samovrazda, lebo potom vskutku zbytocne clovek zabera miesto a robi starosti inym (pohreb - formalitky atd, predsa len nie je hygienicke prekracovat mrtvoli na chodniku)

Sposobov ako mozes extremne zhodnotit svoj zivot (a mozno sa zapaci ku koncu aj tebe) je tak tak vela ako ti len fantazia povoli :)