Pripravky diochi, horka chut v ustach..

Príspevok v téme: Pripravky diochi, horka chut v ustach..
jankaplanka

citam o tebe ze sa zaoberas temou liecby, prevencie ochoreni za pomoci potravinovych doplnkov.... chcela by som sa ta opytat aky mas nazor na pripravky diochi.... vsetko je to na rastlinnej baze... vcera som absolvovala jedno vysetrenie (nie lekarske) ktore mi len potvrdilo, ze mam problemy ktore mam.... okrem inych sa mi pred par dnami zacala objavovat horka chut po konzumacii jedal a je mi jasne ze nemam v poriadku pecen, zlcnik a dalsie \\\\\\\"prisediace\\\\\\\" organy... tiez oblicky a pod... vedela som ze to nie je so mnou dobre ale ze je to az tak zle som si nemyslela kedze sa snazim stravovat dobre, ale u mna cely problem vychadza z psychiky... a ja verim ze ked nemam toto poriesene, potom ani fyzicke telo nemoze byt ok.... a co sa vlastne pytam.... ci mas nejaku info o tychto pripravkoch... ci ma zmysel to s nimi skusit.... dakujem....

RNG

Horka chut v ustach moze mat hromadu pricin. Pozrel som si na to na internete, uvadzaju hromady dovodov, ale obvykle to su malickosti, ako urcita flora v ustach, ktora sa da rychlo znicit vyplachom s rozriedenym peroxidom vodika a nasadenim spravnych probiotik napr jedenim acidofilnyvh produktov.
Na pecen, zlcnik a ladviny v neporiadku by sa to malo objavit v krvnom teste velmi jasne.
forums.wrongdiagnosis.com