Chcem byť krajšia! Ako na to?

Príspevok v téme: Chcem byť krajšia! Ako na to?
TrQi8

Mám len 16r. Od malička som škaredá. Mám nesúmernú tvár,vyrážky,velký nos riedke vlasy,krive zuby. Postava je celkom fajn , aj ked nie je dokonala! Ja viem , že nezmením to , že som skaredá ale mám už velmi nízke sebavedomie a potrebujem ho aspon trošku podvihnúť. Pomôžete mi , čo mám robiť aby som bola pekna ? Nejaký dobrý šampon,niečo na pleť ? Nejaké tipy,rady na hocičo.. Ďakujem :)

Laurius

ahoj.. vnimam sa ako velmi skarede dievvca a je to bohuzial pravda (nosim strojcek mam vyrazky ale nie vela byvalo to aj horsie a vlasy nie su podla mojej predstavy super ale aj tak sa este daju zniest ..) Ale tieto veci sa daju vylepsit ale co ked nie som spokojna s pojim ksichtom ???????? zavidi dievcatam ktore su krasne a ked maju vela obdivu likov na FB a komentare ze su krasne (kiezby aj o mna krasa aspon trochu zakopla ) :((

Genesis

bohuzial tvrdenie ze tak ako clovek berie sam seba tak ho budu brat ostatni nie je pravdive :)

uz som napisal predtym je jedno ci si skareda obezna zena oblecena do sexy odevu bude sebe pripadat krasne a sexy :) .. pre okolie bude prevazne na smiech a teda ako vidno z tohto prikladu:

ona si mysli ze je krasna a sexy
ostatni si myslie ze je odpudzujuca a smiesna

vysledok oboch stran rovnice po scitani nie je nula a teda prvotne tvrdenie je nepravdive :)

CBTD ... co bolo treba dokazat :)

Adiiiik

Ja som mala podobný problém. NEvedela som sa zo sebou zmieriť. Nosím okuliare a mala som vyrážky. Moje sebavedomie bolo menšie ako špendlíková hlavička. No neviem kedy ani ako zmenilo sa to. Pomaličky som si povedala, že sú aj ľudia, ktorý vyzerajú horšie ako ja. Začínala som pomaličky naberať sebavedomie a ešte stále naberám. MYslím, že veľmi mi pomohlo aj to, že som sa dala do kopy s chalanom, o ktorom som si myslela, že je len na tie "bárbiovské" typy.
Veľa šťastia a držím palce :)

LIO4N

áno zaléži na stupni sebavedomosti, samozrejme netreba preháňať . Aj ja si myslím , že hamblivé sú milé ale nie prehnane. A ak si TriQi8 potrebuje zdvihnúť sebavedomie , musí sa zmeniť aj myslenie v nej samej a tak ako sa bude brať ona ju budú brať aj ostatní :)

Genesis

LIO4N

a tak pokial to neberie nejak extremne tak suhlasim :)

ale ja osobne davam prednost hamblivkam :) .. je to take zenske take mile :)

sebavedoma zena uz sa viac priblizuje k chlapovi .. ale zas aj sebavedomie ma rozne stupne

LIO4N

Genesis : Musí si predsa pripadať trochu sebavedome. Od malicka ked sa pozriem na nejaké dievcata- ktoré niesu dokonalé maju chyby ale pekne sa oblecu , namaluju a su vesele sebavedomé tak posobia Krasne .. Aj ked su "skaredsie"! Ja viem , že svojím myslením neovplyvní svoju krásu zvonka , ale pomôže jej . Nevravím aby bola namyslená ale sebavedomá :)

Genesis

nemusis seba brat ako krasavicu aby si ziskala obdiv u ostatnych :) ... nie je nic horsie pokial je niekto presvedceny ze je krasny a pritom nie je :) potom taky clovek vypada smiesne :)

zober si napr niektore silne sebavedome skarede obezne anglicanky alebo staci vybehnut sem tam na disku a vsimat si na chvilu niektore zeny :) ... krasu nenahradis tym ze budes verit ze si pekna :)

to radsej bud taka hambliva aka si :) .. viac ocari zlata hambliva seda myska ako sebaista v svoju krasu veriaca skareda tlsta zena ktora si mysli ze moze mat kazdeho na koho sa len pozrie :)

tym nechcem povedat ze baculky nemozu byt pekne :)

LIO7N

no takže skús sa nejak pekne obliesť a nalíčiť a hneď sa budeš cítiť lepšie :D a samozrejme vyzerať.. Hraj sa so sebou - zabavíš sa a budeš pekná :) Kúp si niečo pekné na seba , nejaký lak, make-up,zmeň strih - uvidíš a hned budeš krásna! A samozrejme vnímaj sa ako Krasavica a tak dosiahneš obdiv aj u ostatných .