Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

carey

Maoam celu stresnu skolu som vstavala 5.10 takze to nie je tak ze by som si cely zivot vyspavala. Na 7.15 som musela byt v skole kazdy den, prestupovanie, hodina cesty, hlavne v zime nic moc, ked vynechal spoj, tak som cakala 30min na dalsi, lebo iny bus tam nesiel... ale to je jedno.

A kto robi to vysetrenie stitnej zlazy? To ma musi obvodna poslat...lebo som sa pytala a ze na preventivku mam narok az o rok

Maoam

Carey, pravidelne kardio 3x tyzdenne, potrebujes to ako sol. Ale treba trpezlivost, do polroka-roka budes mat citelne lepsiu kondicku a urcite aj lepsi krvny tlak, uvidis sama.
Ty na toto musis dbat podla mna, lebo inak to pojde dolu kopcom. S tym suvisi aj potom ta unava, nevykonnost, momenty, ze si taka 'nijaka', nalada v keli a pod.
Ta stitna zlaza, napr. ked je latentna hypofunkcia (znizena cinnost), staci hranicne, tak tiez robi tieto problemy s tlakom, unavou, zimomravostou, zlym krvnym tokom.

Maoam

Carey, tak to je super, ze si mala moznost si do 25ky uzit toto, ze vela volna a neskore vstavanie.
Ja by som si zelala, aby som to aspon raz v zivote mohla zazit, aspon rok ;D.
Ale no nic, zatial asi nebolo sudene alebo co.
Inak ta krv: mas zle zily? tenke, zle viditelne? Ty, ked ta tak citam, co pises, by si mala brat nieco ako gingko + pravidelne magnezium.
Hlavne nieco na rozprudenie krvi, samozrejme vela pit je dolezite, ale ty potrebujes nieco na podporu celeho kardio-vaskularneho systemu.
Stitnu zlazu mas OK?

carey

Zajtra idem rano na tu krv nalacno, snad dakde neodpadnem po ceste tam. Vypijem aspon liter vody a hned po sa najem. Ja ked sa rano nenajem tak hroza dost zle to moje telo znasa

carey

Sak ja viem ze budem musiet skoro vstavat do prace, preto si to chcem este uzit kym sa da a nevstavat tak skoro :D

A ja vacsinou chodim spat okolo 23.00hod...ale to nic, ja totiz aj tak skor nezaspim.

Som sa porezala, ach ja nesikovna

Maoam

Carey, viem, ze sa to, co napisem na to, bude zle citat, nevysvetluj si to prosim ako provokaciu a pod., ale v podstate mas 4 dni do tyzdna skolu, z toho 2 dni budes musiet vstavat skor,no to je cele

ked skoncis skolu, pojdes pravdepodobne do prace a tam je vstavanie o 5-6 cely tyzden bezne + casto aj dochadzanie

raz si musis zacat zvykat na rezim a la mierna zataz, chapes

no a chodis dost skoro spavat, takze ked zalahnes o 21, tak do 6 si vyspata aj trikrat

ake mas rano problemy, ze ti je zle? nizky tlak? s tym by si mala nieco robit, kludne sa porad s lekarom ohladne toho, to ma vela zien, da sa to zmiernit, vela tekutin, magnezium, pravidelny pohyb, telo sa da dost dobre trenovat, len musis pravidelne

segedin mam aj ja + zel. polievku :DD

toho mozem jest aj po tri taniere a nic, ani gram nepriberiem

u mna to nie je o mnozstve stravy, ako som zistila, ale o skladbe...

ked jem veci pre mna vhodne, mozem jest ako drevorubac

ale staci, ze si zabijem daco, co mi nevyhovuje a + 2kg za tyzden.. fascinujuce!

a uplne nezavisle od sportu

ja mam dobry metabolizmus, len musim prihliadat na to, co mi robi dobre z jedla a co nie, to je cela veda

carey

Maoam piatok mam volny, ale to som mala cele studium. Len vies kebyze sa da ten rozvrh sa mohol dat na 3dni resp aj na 2 spravit by sme mali 2 dlhe dni takto to mame rozdelene do 4dni zbytocne..velke rozostupy medzi hodinami. Tak ano ked vstanem skoro tak skorej skoncime, len mne tak skoro rano nebyva dobre a este ked mame cviko, kde musis nieco robit, cize rozmyslat naplno.

Maoam

Carey ahoj, ja pracujem od 6 :-).
K tomu rozvrhu, vstavat 2x tyzdenne o 6 to je super, nie?
Teda ja by som sa tesila, su skoly, kde dochadzas 2h rano a vstavas o 5 cely tyzden..takto to je fakt v pohode. Mas rozvrh az do vecera, ci ako ste na tom v tomto rocniku? Mas aj nejaky volny den?

carey

Dobre ranko, akurat pozeram nas "uzasny" rozvrh. Tak budem stavat dva dni o 6, co uz... a niektore prednasky su zasa take ze rozmedzie medzi nimi 2 hodky. No neva a este nam v tom rozvrhu chyba jeden predmet, asi ho tam zabudli dat :D.

Ja idem dnes ku kamoske na navstevu aj s frajerom, maju oslavu narodenin a ze sa bude grilovat, dufam ze tam najdem aj daco zdrave :)

Vy co mate na plane?