Preco je to tak?

Príspevok v téme: Preco je to tak?
jarkaa

Ahojte. mam jeden problem, nad ktorym dlho rozmyslam, no nemozem najst odpoved. mam 20 rokov a priatela ktoreho velmi lubim aj on mna je chapavy proste nam to klape z kazdej strany, nemozem sa na neho stazovat.sme spolu 9 mesiacov. no ale pred nim som mala jedneho priatela, z ktoreho sa ale vyklul agresivny a laskou posadnuty grobian. nebola som s nim dlho priblizne tri mesiace musela som sa s nim rozist bol velmi agresivny . to nebola laska on bol mnou posadnuty. nerozumiem ako sa moze tak clovek na druheho upnut ved sme boli spolu kratko. strasne na mna vo vsetkom tlacil, velmi sa do vsetkeho ponahlal. som to ukoncila no ale potom co sa dialo neprajem ziadnej... 8 mesiacov som sa ho nemohla zbavit vsade ma hladal opity robil sceny vsade , cez den chodil za mnou do prace opity po mne vykrikoval no strasne nieco. velmi mi ublizoval vyvolaval hnusne smsky pisal. bola som uz v koncoch, udala som ho 2 krat na policii, mala soom z neho strach. mala som strach chodit vonku ci ho niekde nestretnem opiteho a neurobi mi hanbu mezdu ludmi, len na ulicu lebo byval o ulicu dalej odomna .uz asi dva mesiace mam pokoj chvalabohu . zacala som ho teraz stretavat, ale je uz kludny. len nechapem jednej veci nieco ma ku nemu taha rada by soom ho niekde normalne stretla s nim pokecala ale viem ze on by sa normalne so mnou nerozpraval. neviem preco to tak je ved mi tak dlho ublizoval a ja takto? neviem preco to tak citim . nasiel si aj priatelku nedavno , ale s nou to dopadne urcite tak ako so mnou- taki ludia ako on sa nikdy nezmenia... nieco ma k nemu taha neviem co to je .nerozumiem tomu ved kazdy by citil odpor k takemu clovekovi ktory by vam takto hnusne ublizoval ale ja nie neviem preco to tak je...co ma moze k nemu take tahat???

rQ47

keby ti naozaj toto robil co sipopisala,tak by si vobec teraz nerozmyslala ze ta k nemu nieco taha,,, to po takom kratkom case neni mozne

jarkaa

alebo mozno je to aj tym, ze ubehol presne rok co sme sa dali dokopy. presne v tom case sme boli spolu a mozno sa vo mne vracaju len spomienky nic viac. no len dufam ze ma to prejde...

jarkaa

?.... no mozno je to tym ze si nasiel priatelku a prestal prejavovat zaujem ako hovoris...no neviem dufa, ze ma to prejde vdaka :)

?...

no my ludia sme zvlastny.vzdy nas laka zakazane alebo co by nemalo.mozno je to tym, ze ked ti ublizoval bala si sa ale daval ti pocit ze mu na tebe zalezi.teraz ked s tym prestal kvoli novej priatelke tak je to mozno llen taky kusok ziarlivosti, ze sa o teba prestal zaujimat.nie je to tym?odpoved najdes len sama v sebe

kpl

To, co pises je normalne. Lubila si ho. Tie sympatie zostavaju v ludoch niekedy aj roky.Viem to podla seba. Clovek casto zabudne na zle. Mozno si hovoris, ze keby nebol tak agresivny a tebou posadnuty, tak by to bol skvely muz. Ale nie je to tak. Nesnaz sa ho kontaktovat, konecne ti dal pokoj. Je dost mozne, ze by sa to cele opakovalo. Mas teraz zrejme dobreho priatela, tak nechaj uz minulost minulostou aj ked ta mozno trapi, ze ste si to s byvalym dostatocne nevysvetlili a mozno mas pocit, ze vas vztah zostal nedorieseny, nespravne ukonceny. Neviem, to vies len ty :) Zavri tie dvere. Ktovie mozno sa o par rokov niekde stretnete v obchode a porozpravate, obaja dozriete, s odstupom casu sa na vsetko lahsie pozera.