25 ročná panna

Príspevok v téme: 25 ročná panna
sewie

Ako prvé vás napadne že mám asi fúzy alebo obrovský zadok či nízke sebavedomie alebo že som lezba...hm...ani jedno nie je pravda. Som atraktívna (aspoň Ľudia to tvrdia:)), inteligentná, s trochu zložitou povahou, ale dúfam že inak fajn:). Vždy keď niekto zistí, že som ešte nikdy s nikým nespala, tak tomu človeku vylezú oči, zastaví sa dych a nechápe. Pár ľudí začalo o mne šíriť reči že som asi lezba, že inak to nie je možné.Dokonca moja kedysi naj kamoška povedala, že takéto uvažovanie je logické-prečo inak by 25 ročná pekná baba nikdy nemala vážny vzťah a sex?...prečo? z môjho pohľadu nikdy nebola vhodná príležitosť. Nemala som šťastie v láske, nikdy som nebola zaľúbená do niekoho kto by ľúbil aj mňa. Vždy keď som bola s niekým v postely a myslela si že na to dôjde,nakoniec som si povedala, že nie, že sa nechcem vyspať na prvý raz s niekým koho nemám skutočne rada a kto nemá skutočne rád mňa...staromódne?možno...ale ja to skrátka nechcem brať tak, že juchúúú, už som sa "toho" zbavila,chcela by som aby to na prvý raz bolo o niečom inom....dokáže to niekto pochopiť?

Fidita

Nech mi žiadna z Vás nepovie,že ho tam nechce mať zasunutého!Ja keď si to aspoň 2x dene nespravím okrem nočného a ranneho sexu,tak som nervozna a pretiahla by som aj susedovho kocura!
Mať tolko rokov a nesuložiť,tak to je strašne,mam 27r,no prvu sulož som mala už v 14 a nebanujem,su za mnou kilometre penisov,more slasti a pocitov,ktorá ho tam nema pravidelne,nevie,čo toje...stačí Vám baby draždenie klitorisu prštekom? Mne nie,tak tvrdá 18 -ka v pochve,to je žužo!!!

janopeto

Ti estin "ten pravý", mnoho žien i chlapov sa oháňa heslom "ten pravý". ČO to znamená ten pravý? že sa do neho/ nej zaľúbim a potom ostatných odignorujem? Teraz je ten pravý x ale o rok bude y? Pretože x sa pod vplyvom svojich subjektívnych okolností zmení a ja ostanem sebou? Nepotrebujem na toho pravého poznať všetkých ľudí na svete, pretože on je jediný?
Oháňate sa ľudia pseudoheslami, ten pravý je cit, v 80% prípadoch, krátkodobý emociálny výtrysk biochemických procesoch v mozgu. A tie zrovnávam s afektami. Rozum, je vyššie než emoce, milé slečny. Potom sa ráno zobudíte a zistíte čo to máte vedľa seba.

sewie

lilien, dakujem za nazor...lebo uz aj moje kamosky mi hovoria vsak chod na party a niekoho ulov a vyspi sa s nim...:/

sewie

janopeto, no tej emocionalnej bariery sa bojim, obavam sa ze si ju robim...ja som schopna sa zalubit do velmi malo muzov a tym ze ti ma zrovna odmietnu alebo to nejak nevide mi moc nepomaha...navyse som pred rokom a pol zazila pokus o znasilnenie-to mi tiez nepomohlo...viem ze si malo ludi pripustam k telu lebo ma zvycajne sklamu a potom si myslim ze ja som divna a nie som ich hodna alebo neviem....ale zase viem ze keby ma niekto mal naozjaj rad a neslo mu len o sex dokazala by som sa mu odovzdat telom aj dusou ale to by musel naozja chciet a neocakavat sex po prvom ci druhom rande

lost

tak niekto tomu hovori "sex" a niekto tomu hovori "robit lasku" :D

este by som si daval pozor na spcyhologicke pasce typu "podme robit lasku"

janopeto

Sewie,
Mnoho dnešných mužov, by chcelo za partnerku stále nadržanú samicu, ale spoločnosť ako taká, sexuálny apetít žien toleruje omnoho menej, ako u mužov. Dostali si veľa pochvál, ohľadne tvojej sexuálnej zdržanlivosti. No pozrel by som sa na to z inej stránky.
Si schopná zamilovať sa a prežiť lásku? Samotné zamilovanie sa berieme, ako odovzdanie sa druhému. A to nielen duševne, ale aj telesne. Musíš mať veľmi schopnú introspekciu, seba samej, či si schopná odovzdať sa druhému (znova opakujem telesne aj duševne). Pretože ten kto si myslí, že napríklad aj sex na jednu noc u ľudí je iba "telesnou záležitosťou" tak sa mýli, pretože všetko čo človek koná, koná ohľadne aj na svoju duševnú stránku. Aj také základné fyziologické potreby, ako jedenie, sú natoľko socializované, že nie je možné abstrahovať ich iba ako "potreby na prežitie". Telo a duša sú spojené nádoby.
Píšeš, že si nemala šťastie na lásku, že si zamilovala niekoľkokrát do tých, ktorí ti ju neopätovali. Iba ty sama si musíš položiť otázku, či tieto emočné prehry, nestavajú múr, medzi tebou a ostatnými ľuďmi.