Odstránenie nežiaducich chĺpkov laserom

Laurina22

Ja som to pozerala v Medicalbeauty na Zahradnickej....

Ja chcem bikiny a podpazusie...Ale co mi na to priatel povie,ze som chlpata,to neviem:-)))

Laurina22

Ja som to pozerala v Medicalbeauty na Zahradnickej....

Ja chcem bikiny a podpazusie...Ale co mi na to priatel povie,ze som chlpata,to neviem:-)))

BBella

jankaaa - presne tak, najlepsie by bolo keby som sa vobec neholila povedal doktor, iba dva dni pred tym ako pojdem na dalsie sedenie, ked som po prvom sedeni odisla od neho povedala som si - ze to bude v poho, no az take to nebolo, ale nezomrela som z toho:) priznam sa raz som si presla ziletkou po tych chlpkach, ale lentak sláááábucko, jemne som ich skratila:) prestala som zdvihat ruky..a inac sa to dalo celkom zniest, potom som sla na dalsie sedienie tak som si oholila a ....ked som k nemu sla v ten den som si vsimla, ze mam mensie plochy v podpazusi kde mi nerasie skoro vobec - cize uz po prvom sedeni vidiet vysledok - sranda...necakala som to a teraz sa zas neholim a nevidiet to tak. uz to nie je take strasne...ako fakt...v septm. tam idem zas - na tretie sedenie:)

jankaaaaaaaaa

no nemozes sa vobec holit. az do posledneho sedenia. cize ked pojdes 8x a budes chodit raz za tyzden alebo raz za dva tyzdne myslim ze sa chodi tak sa nemozes holit 8-16tyzdnov

jankaaaaaaaaa

ja som tiez nadtym rozmyslala, ale odradilo ma to ze sa vobec nemozem holit. neviem si predstavit chodit neoholena a hlavne teraz v lete.. mozno v zime pojdem

Laurina22

Ja chcem ist na bikiny a podpazusie.

No fajn,tak si ma potesila,ze to neboli:-)zajtra si nieco popozeram a obvolam.

A kolko sa tam nesmiem holit???