ex ziarlivost

blondula

nevsimaj si ju,neodpovedaj jej,popripade zmen si cislo !! co jej je do toho koho mas,pizda jedna :DDD ! ja byt tvojou terajsou priatelkou,"trosku" by som jej rozcuchrila uces :DDD

lulu22

toto mi niečo pripomína :) môj priateľ sa cca pred 5timi mesiacmi rozišiel s ex, ona iniciovala rozchod, súhlasili obaja.. v pohode, žiadne scény. Ale keď už som s ním bola ja a ona nás spolu uvidela v jednom podniku, zrááázu sa uvedomila, že on je jediný a najlepší chlap na svete, vypisovala mu, dokonca jej matka mu volala, že XY neje, že schudla, že je mimo.. hm, zaujímavé, že až keď nás dvoch spolu videla, tak jej to došlo :D no hold, mala rozmýšlať skorej...ale už je kľud, povedal jej, že sa k nej nevráti, že má mňa a je spokojný :)

AdamKrt

dado59
Dnes 22:11

povedz jej, ze si slobodny, nezadany muz a mozes si robit, co chces. Na tie vycitky, by mala pravo, keby sa s Tebou nerozisla. A kedze sa ona este rozisla prva, ma do toho najmenej co kecat.

Inak, kedze je to EX, tak NACO sa s nou vobec bavis, naco jej dvihas mobil atd...?

dhjaôsd

čo nato povedať ? . Akurát - MY ŽENY!!!
..možno to znamená , že k Tebe este nieco cíti alebo proste nieje zviknutá , že nepatríš jej :)