Barani zajacik

Debbie

dakujem.
no praveze ako kedy, niekedy nepije skoro vobec a normalne papa, inokedy zas neje a viac pije.. ja neviem, uz sme skusali kadejake obmeny no stale ma dobeda aj tie redsie bobky...budem ju musiet vziat aj tak ju treba uz dat ockovat a opytam sa... :-/

dobra vila

Debbie - nemas pocit ze nadmieru papa? Ze vela pije, t.j ze je stale hladna? To by vysvetlovalo vela makkuckych bobkov? Skus ju zobrat na veterinu pre istotu, ci nema kokcio.

Debbie

ludia prosim, ked uz o tych kralikoch.. ta moja ma pravidelne, vacsinou rano/doobeda hnacku, ze kaka velke makkucke hovienka a zvykne sa jej to nalepit aj na rit a ked jej to tam zaschne musime jej to davat dole, lebo si to nevie sama.. uz sme z toho na nervy.. co s tym? predchvilou som prisla domov a klietka cela zakakana makkymi, smrad, no strach.. musim to ist vycistit.. ale ako je to mozne, co je s tym kralikom?

3nttt

mne tu moj chlpac akurat hopka po obyvacke :) mne sa nezda ze by az tak smrdel. ako ked trosku zanedbam klietku tak ano. ale to je logicke. ale zajko sammo o sebe nesmrdi. pocitaj ale s tym ze ak budes mat samceka tak bude potrebna pravdepodobne kastracia. nasho sme neucili cikat na zachod. vedel to hned. ale da sa to naucit. ono si vacsina ludi mysli ze zajkovia su hlupi ale podla mna su to az moc iteligenta a hlavne prechcane zvieratka. a nas je hlavne rozmaznany :D ale inak je s nimi strasna sranda :)

Debbie

dobra vila

tak tak, samicky su ridne potvory.. aj ta nasa.. a nasa tiez nesmrdi, neviem odkial na to prisli.. ano, ked by som jej necistila a nechala dva tyzdne nacikany nevycisteny zachod tak ano.. ale kralicek nie, ja si nos pcham do jej strsti a pusinkujem ju a tiez sa mi paci ako vonia :D a ano pripajam sa, cats best su the best :) naozaj..

ak niekedy este budem mat nejake zvieratko tak to bude urcite samcek... :)

dobra vila

Zajimave, ja mam troch zajacikov, a ani jeden nesmrdi! Asi to bude o starostlivosti, alebo aj o tom. Smrdi im moc, bobky nie. Moc maju velmi ostry. Samotny zajacik nema velmi od coho smrdiet, ak ho nenachas v nastatich pilinach a podobne. A najlepsie do toaletky je tzv "cats best". Vsiaka to velmi dobre.
Ja moje zajace velmi rada tulim a doslova ich fetujem :D. Nielen ja, hocikto si ich pride pozriet pomaznat vravi, ze su doslova vonave :D, aj zverolekarka :D. Boli sme na prehliadke a boli vraj ukazkovym modelom zdravych jedincov. A takymi skutocne su...takze tiez neviem, cim to bude, ale moje zajace absolutne nesmrdia... Treba sa o ne starat a davat im dobru stravu. A zabezpecit vybeh, samozrejme. Ale napriklad ja mam jedneho chlapceka, a dve dievcatka. Chlapcek nikdy nebobkuje, mavam ho aj v izbe, moze tam byt dlho, izbu mi nepokaka, nepocika... Zato dievcence su riadne rebelky :-/