Preco tu miznu niektore temy?

Macca

No hej. Omrzelo ma to presuvat. Samozrejme ine je to pri temach o zdravi. O tie sa staram.

Vase pripomienky nie su na skodu. Skusim poriesit a uvidime :))

jankaaaaaaaaa

jj akurat som to sem chcela napisat, ze take zakladne pravidla a upozornenia by mali byt napisane hned pri zakladani temy.
lebo vymazat temu len kvoli tomu ze je nespravne zaradena, alebo kvoli tomz ze ma v nazve velke pismena je uplne neadekvatne, aj ked je to napisane v pravidlach, lenze tie si takmer nikto neprecita ked su niekde v nejakej kategorii na zaciatku , su uplne neviditelne a prehliadnutelne

lost

A keby tam programator nahodil kratky text ze "tema musi byt zaradena do spravnej kategorie" a "vypnite casplock" ci nieco take.. nepomohlo by to tym ludom?

lebo v pravidlach to sice je, avsak.. malo ludi ich cita asi :)

jajka001_

sak presuvala ich stale ale asi ju to uz omrzelo :)
ale je fakt ze ten kto sa tu nevyzna musi trochu dost hladat kym zisti ako to tu funguje a co a ako, co kam patri
je to tu trochu neprehladne
mozno by malo byt nejake upozornenie priamo pri zakladani tem, velkymi cervenymi pismenami alebo nieco podobne :)

jankaaaaaaaaa

ja chapem ze niektori zariadia temu odveci, ale tak admin moze temu presunut tam kam patri a nemyslim, zeby sa automaticky mala hned vymazat, len preto ze je zle zaradena. a kapitola OSTATNE neobsahuje ziadny podnazov ze este patri pod temy o zdravi, nie kazdy si vsimne ze je tu este dalsia kapitola mimo zdtravia

Macca

Tato tema nezmizne. A preco? Lebo nema nazov temy v KAPITALKACH a je zaradena do spravnej kategorie. Alebo si myslite, ze tema o hypotekach patri do kategorie o zdravi vseobecne?

Takze ak sa znova budete divit, ze nejaka tema zmizla. Poriadne si precitajte pravidla aby ste sa nedivili :)

Howk..

[zruseny1]

janka, a čo riešili s tou hypotékou?
stačí, že téma nie je zaradená v správnej kategórii a zmažú ju