mam mu verit?

Príspevok v téme: mam mu verit?
jankaaaaaaaaa

mam priatela, sme spolu necely rok.. je to super vztah, vychadzame spolu super, nehadame sa, rozumieme si....
ale .. predomnou mal dlhodoby niekolkorocny vztah a raz soms a dozvedela ze svoju priatelku podviedol (mali vtedy asi rok vztah na dialku a stretavali sa tak raz za dva tyzdne) ...
ja mam stale take podozrenie ci mu mozem verit? aj ked si myslim ze ak niekto podvedie partnera tak je to asi preto ze sa vyskytol nejaky problem vo vztahu no a my ziadne problemy nemame, nema nato dovod aby ma podviedol.. ja som nikdy dlhsi vztah ako jeden rok nemala.. moj priatel odchadza do zahranicia onedlho a potom mam prist za nim aj ja, ale budem vkuse nato mysliet ci ma nepodviedol ked dokazal podviest svoju byvalu s ktorou bol vtedy asi dva alebo tri roky.. neviem. vzdy ked mu poviem nieco podozrievave v tom zmysle, ked ide niekam bezo mna do mesta, tak len prevrati ocami a povie ze to mi nikdy nespravi atd..

Carie

Janka prepac, ale ty tomu veris? Ze chlap stravi so zenou noc a nic spolu nemaju. To ti povedal? A okrem toho, ako ju potom podviedol ked s tou druhou nic nemal. Sa vymackni nejak normalne alebo nepis vobec.

blondula

no neviem,ak spali spolu v posteli,bozkavali sa tak pochybujem ze spolu nesexovali ! to mi pride divne.... ale sak ti to moze byt jedno,TEBA nastastie nepodviedol !! :D na tvojom mieste by som si z toho starosti nerobila! a ano,u mna je nevera aj to,ak by moj stary napisal,alebo povedal inej zene nejaky kompliment :DDDD

Carie

No mas to velmi tazke, ja ti neviem. Chapem tvoje obavy, mnohi muzi podvadzaju nie preto, ze maju problemy vo vztahu, ale preto, ze je jednoducho prilezitost. Cez Icq som kecavala s jednym dedkom, Slovakom zijucim v Kanade. Do 40-ky mal zenu, stale ju ospevoval, aka bola uzasna, dokonala, sex s nou bol uplne bozsky ale v tej 40-ke ho opustila a vydala sa za ineho. On sa tiez druhy krat ozenil za Kanadanku, s ktorou ale nebol spokojny. Furt mi basnil o tej svojej prvej, aj po desatrociach! No a pointa? Nakoniec sa mi priznal, ze tu svoju prvu zenu tiez niekolkokrat podviedol. Ked som sa ho pytala, ze preco, povedal, ze proste bola prilezitost. Nejaka druha mu otrcila kundu a on vyskocil. Jak nejake zvieratko bez mozgu. Bohuzial, toto su chlapi a fakt ze maloktory je verny. A co sa teba tyka, no radsej sa snaz na to nemysliet, ze by ta mohol podviest, mozno podvedie, mozno nie, vobec to tak nemusi nutne byt! Ale dokym nemas ziadne podozrenie, tak sa na to vykasli.

blondula

ono nie vzdy je pravidlo,ked podviedol byvalu,musi kazdu jednu co pride po nej !!! aj ja som podviedla priatela pred nejakymi 10 rokmi a uz sa potom nestalo !!! moj priatel je tiez v zahranici a ma sa koncom augusta,alebo v septembri vratit a tiez rozmyslam,co tam stvara :-( ale verim mu !!! i ked ruky do ohna by som asi nedala :DDD som si ista,ze ma lubi,ja jeho tiez,mame synceka a planujeme ist naspät do zahranicia !! myslim si,ze clovek ktory lubi by neriskoval spokojny vztah !!!