Koľko zjete denne sladkostí?

zuzic_

ja jem kazdy den nieco sladke jendoducho sa mi ziada doobeda...ale len malicko a kompezujem vzdy pohybom. cez svoje dni je to dost problem ale premozem sa.
ale v detstve som jedla viac no niektore druhy som dostala len raz za rok, napr. na mikulasa:) bol to uzasny napad, tak velmi mi boli vzacne a s takou baznou som ich jedla:D zazitok na cely rok:D

jajka001_

lulu - koukou roukou, pamatam , tesne po revolucii, mali dobru reklamu, pekny obal a nieco sa zbieralo, tusim nalepky v nich boli , preto po nich decka tak isli, inak to bola jednoducho oplatka s plnkou

Weva

Najlepsie boli aj tak sumienky - kolko sme ich dokazali lizat, jazyky vystipane a cervene... tusim sa jedna znacka volala Cibi a potom boli SAP diabeticke...

lulu22

Ja tiež sladké moc nemusím, ale keď už na mňa príde žravka, tak by som jedla piate-cez deviate :D

Pamätám si ešte také kekse- volali sa Kuku-ruku, strašne dobré boli. a nosila nám ich teta z BA, lebo my v malom meste na západe sme ich ťažko dostali :D

Pepsi a podobných sladkých limonád som už prepitá :D bo môj brat tam robil 10rokov a stále sme niečo doma mali, tak teraz lúbim len čistú vodu a minerálky :)

A Kinderka a Kinderčokolády sme dostali asi raz do roka-na Mikuláša a jak sme sa tomu tešili :D

inak keď si dám sladké, tak nejaký ten nanuk, Horalku, Milu, lúbim bonbošku Tatianu a hocičo kokosové a marcipánové :D

jajka001_

šak tusim aj praskali :)
to nepoznam, vevericka, alebo si nepamatam
system - ja tomu celkom verim, jednu zavislost/pozitok vymenili za inu, resp doplnili dalsiu

system

jajka001_ ale je to vazne vedecky dokazane ze nejake pocity to uspokojuje ako deti sladkosti tak dospelych pivo :P len neviem najst ten clanok na nete :(

vevericka

airmax asi ty myslis hej hej pamatam.ale to robia aj teraz len maju vylepsenie..ja myslim take ozdobne platy gumene na boku tenisky, tak skor k pate a dalo sa to vymienat na rozne farby