Velke zdravotne problemy pomoc cez internet kdo robi?

Príspevok v téme: Velke zdravotne problemy pomoc cez internet kdo robi?
ferdomravec

mam velke zdravotne problemy a hladam pomoc cloveka co mi moze cez internet napisat co mi vlasne je a co mam robit abi to preslo. napisal som jednej osobe alemi neodpisala ale som sa nezdal a hladam stale pomozte mi takeho najst kdo mi pomoze cez internet dakujem vam setkym. tpch ti mi prosim ta nepis lebo zase zabijes tuto temu hned na zaciatku.

Macca

// tema locked

Svoj problem mozes napisat do tohto fora. Ale zaloz novu temu so strucnym opisom tvojho problemu a "bezny ludia" ti poradia. Alebo mozes skusit vyuzit jednu z nasich odbornych poradni. Samozrejme nic z toho nenahradi priama navsteva lekara.

jaanna

..a prestan uz sem vypisovat ,pochop konecne ,ze ziaden lekar nelieci cez mailovu postu...Lekar musi v prvom rade pac. vysetrit,potom naordinovat odbery,potrebne vysetrenia na zistenie diagnozy a tak můze nasadit liecbu-podla vysledkov vysetreni....CHAPES? tebe ide o to,aby si neplatil...tak si uzivaj pohlad na svoje plne ponozky euracov...-z toho si uz zrejme chory...

jaanna

pocuj,potom by lekari nemuseli mat ani ambulancie,keby sa podla Teba malo a dalo vysetrovat iba cez internet...Sedeli by doma za PC a davali rady cez internet..Podla mna nie si az taky chory,ked Ta bavi tu tolko vypisovat a este aj susedov otravovat...Kup si PC,ved si si zarobil..Si jednoducho povedane :velky lakomec,sebec a hypochonder...

blondula

ja si o tom myslim to,ze nikto nebude predsa nieco robit zadarmo a uz vobec nie v dnesnej dobe !!! to si si vazne myslel,ze zadarmo ti pomoze ? :DDDD

ferdomravec

no na chvilu ma susedka pustila k internetu tak som tu lebo musim napisat ze som dostal doobeda odpoved od tej doktorky tak ked som videl adresu som sa strasne potesil ale veru predcasne lebo mi napisala ze mi nemoze nic ktomu napisat ze bi som musel dojst knej na visetrenje ze sato cez internet neda. neverim tomu preco bisa nedalo len asi ked dojdem tak by dostala prachi a cez internet nedostane preto mi napisala ze sa ktomu nemoze vraj vijadrit. napisala ze som podrobne opisal problemi ale to nestaci ze musela bito visetrit. tak nevjem cosi mam otom mislet cosi vi myslite je to kvoli prachom? takuz teda nevjem comam robit.

Nicoll

ferdomravec:ty si myslis,ze Dr.Albertova je jasnovidka,aby ti vedela stanovit diagnozu a urcit terapiu na zaklade tvojho opisu v maili?!no to snad ani nemozes mysliet vazne...

inka.hrivnak

v prvom momente ked som si to tu precitala som mala nutkanie poslat link na tuto temu doktorke albertovej, nech si precita, co sa tu o nej pise. ale vcas som si uvedomila, ze pri jej zaneprazdnenosti by som sa vlastne zachovala rovnako ako ferdomravec, ktory jej poslal 11-stranovy popis svojho zdravotneho stavu od narodenia az dodnes. nemam slov, skutocne! ty si naozaj cakal, ze na toto ti niekto odpise? to by musela citat cele popoludnie a cely vikend zvazovat co ti ma odpisat. to ze neodpisala bola jedina mozna alternativa. ja na rozdiel od nej by som ti sice odpisala, ale to by ta velmi nepotesilo, ver mi. vsetci ta tu posielaju za jedinym vhodnym odbornikom, co ale ty neakceptujes. ja by som este dodala, ze samotny psychiater nestaci, este by to chcelo aj naliat do hlavy trocha rozumu. so vzdelanim to nema nic spolocne, mam na mysli vrodenu inteligenciu. tej sa tebe zial dostalo pramalo. tymto tvrdenim ta nechcem urazat, ale ked uz nic ine, mal by si sa trocha usilovat aspon o to, aby si bol trocha menej egoisticky a viac tolerantny.