PO ZEHLENI VLASOV

Príspevok v téme: PO ZEHLENI VLASOV
adusa

cafte vasde su temy jak zehlit vlasy a s jakymi pripravkami... ja mam zas problem ze neviem jak mam tie vlasy zafifixovat aby drzali tvar...mam huste vlnite vlasy a ked si ich vyzehlim vyzeraaju dobre ale po case sa mi zacnu krutit konceky a vlasy vyzeraju neupravene. co pouzivate vy?nieco naozaj ucinne diky

Iness

ale dievčatá, prečo si žehlíte krásne kučeravé vlasy od prírody. Vždy som také chcela, ale mám iba jemne vlnité. Ale nič vám nezazlievam, vraví sa, že človek chce to, čo nemá.

lil

...aj ja mam vlnite vlasy a ked sa vyzehlim,som doma..nokrasne vlasky,vtedy sa mi pacia..ale ako nahle vyndem von,alebo som dlhsie von,tak sa mi taq zvlnia..:( a inak mi to ide na nervy...este aj konceky mam strasne polamane...skoda ze neviete nic konkretne,co pouzivat alebo tak:(

lilika

sskus zehlicky philips.ja mam tiez kucerave vlasy a ked si vyzehlim ich s philipskou,tak mi vydrzia rovne aj 4 dni

aaaa

aj ja si vyrovnavam vlasy a teraz sa mi pokazila zehlička a tak som si kupila novu.a po vyzehleni s novou zehličkou mam vlasy rovne a drzia tvar po cely den...vyrovnanie zavisi aj od zehličky

lucianne

ja si myslim ze na to treba dobry pripravok s ktorym budu vlasy krasne, leskle rovne a vydrzia dlho....ked mne zehlila kadernicka vlasy tak mi to vydrzalo tyzden-take ako po zehleni....ale cim viac sa hybete a potite tak tym rychlejsie sa zvlnia vlasy