Kvapka stastia

Príspevok v téme: Kvapka stastia
Samot

ahojte, chcem sa spýtať že ked mi priatelka honi penis a vyteka s neho taka vodička myslim že sa to vola "kvapka stastia" a je jéj pomerne dosť , cely som mokrý od toho a myslim že to nieje v poriadku... mám navštíviť urogóga ? alebo sa to dá liečiť nejako inač alebo čo mi vlastne je.... hlúpe odpovede si nechajte pre seba ďakujem

adasd

Dobrý ,, chcem sa iba informovať mal som sex z partnerkou vystriekal som sa jej na bruško a ono je to stieklo dole k vagíne nie všetko iba kúsok a teraz neviem či jej to vtieklo aj dnu alebo nie .. ak áno mohla by z toho otehotnieť ? ale hned po sexe utekala sa vycikať Tak môže byt Tehotná ?

Toš

Dakujem Nečakal som až tolko odpovede :D Inak súhlasím s osobou "" M 25 "" Máš Pravdu pozeral som aj iné stránky a na jednej som našiel to iste čo si napisal/a .. pisala tam porodna Asistentka A to už niečo je no :) Dakujem ešte raz :D

olivka30

ked ta "vodicka" vyteka, lepsie sa potom ten penis honi :D je to ako lubrikant :D a myslim ze to ma kazdy chlap ked sa vzrusi.
zevraj sa z toho da otehotniet, ale zatial o realnom pripade neviem.

shy

No to sa čudujem aj ja, šak ja som všetko o sexe vedela už ako malé decko (aj keď doteraz mi tá teória na nič nieje) :P

ale hlavne že je toho plný internet, v telke nič iné okrem toho nedávajú a nikto o ničom nevie...fakt nechápem kde to žijem...