"divne" nohavičky

Príspevok v téme: "divne" nohavičky
Achjaj3435

Ahoj, mám taký problém vlastne neviem či je to až až také závažne ale asi áno. Stáva sa mi dosť často, že aj keď si vymením a dám čisté nohavičky a idem v noci spať, ráno sú vlhké a také mierne ja neviem či ocikané a lebo ako to mám nazvať / a nie nesnívajú sa mi hlúposti ani perveznosti/, dokonca aj cez deň proste jedno chápem že sa človek potí, ale žeby až tak? a je to tam medzi nohami tak nechápem, veď keď používam WC tak sa poriadne poutieram, alebo si občas cvrknem? a žeby som o tom nevedela.. veď moč dokážem udržať.., fakt tomu nerozumiem.. ďakujem za pomoc..

Achjaj3435

ano myslela som si to aj ja, ale to nie je vytok, však to nema ziadnu farbu ani zapach ani nic, jednoducho je to len mokre, je to divne... a viem co su "mini", ale takyto problem nemam

agneška

to je tým, že máš výtok, ktorý má takmer každá žena, je to prirodzené a pošva sa tým čistí...ked ti to prekáža tak musíš nosit intimky...

sojase

kuratko ty máš asi málo rokov že? je to úúplne bežná vec... treba sa s tým a s intimkami ("mini" vložkami....pre istotu píšem)naučiť žiť. to je všetko