bolestivé končatiny ,prečo ?

Príspevok v téme: bolestivé končatiny ,prečo ?
natusa42

dobrý večer ,mám taký problém ...nebola som zatiaľ u Mudr,ale raz som jej spomenula,že mám takýto problém ,ale ona mi povedala len ,že " to sú nervy " ,ale neviem ,nie som si istá,takže môj problém je v tom ,že mám veľmi slabé akoby ochabnuté končatiny ,najskôr to začalo od rúk (po tom ako som taz odpadla v zime),začali ma hrozne bolieť zápastia,nie je pritom možné,že by som si ich presilila -prakticky nič nerobím okrem čítania kníh a učenia :)
potom ma začali bolieť kosti na tých rukách ,ptoom žily,neskôr som však už akoby bolesť pocítila aj v nohách ,okolo členku vyššie ,a to nie je typická bolesť nôh ako ked ste unavení,je to niečo iné,akoby "slabé nohy " ,taký divný pocit,nemôžem pomaly ani chodiť kvôli tomu ..a už ma to bolí až po okrajoch nôh až k ppalcom ...je to taký divný pocit,taký som ešte nikdy nemala ...čo to môže byť ???

RADArada

NATUSA mohli ti robit odber krvi-ale to neznamena ze aj tak mas krv na vsetko vysetrenu-niekedy sa krv vysetruje iba na niektore veci-a to zalezi na lekarke ktore ti dala do laboratoria zistit...
...ja osobne by som ti odporucila ist k neurologicke a poprosit ju aby ti urobila TETANICKY TEST...a ak bude zly-tak zistit pricinu preco je tetania...
...dalej mozes ist na denzitometriu-tam tiez sa da vela zistit...
takze IVKA ti dobre radi-slabost je aj pri ochabnutych svalov-da sa robit SVALOVY TEST...
SLABOST SVALOV MOZE BYT KED ZLE PRACUJU OBLICKY-JE MNOHO PRICIN PRECO MAS SLABOST...
je to na tebe odkial zacnes-ale to ze ti brali krv-neznamena ze uz mas vsetko ok-a ak si sama myslis ze ano-tak tu ti potom tazko niekto poradi...
niekedy zv.lekari davat B6 lebo je to vitamin ktory prave posilnuje psychiku-ale psychika je niekedy zla aj ked chybaju ine vit.a mineraly...
...dalsia moznost-preco mas problem je MOZNO zle vstrebavanie zivin v crevach/moze to byt zo stresu,z alergie/
ked ti lekar povie ze mas dobru krv a ty sa stale citis biedne-nedaj sa odradit ze si ok...chod po tom kym nezistis pricinu tvojich problemov...
zacni bud tou denzitometriou/tam sa zistuje hustota kosti-ak by si mala problem lekarka bude zistovat co ti presne chyba a posle ta na dalsie vysetrenie-aspon takyto postup by mal byt/-alebo testom na tetaniu...a postupne vyraduj...
alebo ked sa ti nieco s toho potvrdi zistuj pricinu...

natusa42

laurina22 ale ja nemam horucky,tak neviem...a vravim na krvi som bola a vraj ju mam v norme ,tak neviem...ale to som bola v juni,cize ...a boli ma hrdlo uz 4 mesiace,unava uz cely rok pomaly,taka chronicka ..citala som si o tej chorobe ,co mas -a ty si tiez mala take priznaky ako ja ?

Laurina22

Natusa,ja som mala podobne problemy,nakoniec mi bola zistena mononukleoza z krvi,nemoze byt toto nieco podobne?

natusa42

ivka po pravde mi robili len krvne vysledky,neviem na co vsetko,ani nic,to fakt neviem ,ale vtedy to nebolo zamerane na toto,ale vtedy som mala velke zaludocne problemy ,tak na infekciu boli zamerane,ale myslim ,ze by sa to aj tam ukazalo vsetko,a nic mi nenasli,ale nic ine mi nerobili tak neviem ...
ani netusim ,ake vysetrenia tu spominas :)
doktorka ,ked som len jej povedala,ze ake mam problemy ,tak okamzite mi povedala bez robenia vysetreni,ze " to su nervy " ,bez vsetkeho,len to skonstatovala,dala mi Magne B6 na posilnenie nervovej sustavy,ale to som musela vysadit,lebo mi po tom nebolo dobre ...a tak neviem ako dalej ..a uz mam s tym problemy velmi dlho ,pol roka presne ..vravim najrpv sa to zacalo u ruk,potom u noh ..a trosku mi tie koncatiny trpnu aj ..a niekedy ma bolia najma prsty na nohach ..:(

Ivka 1

Natusa ved nemusis pisat mail , napis aj tu ake vysetrenia Ti robili . Boli robene napr.krvne testy na elektrolyty,sedimentacia? Boli robene vysetrenia na dozimetrii? Bolo robene EEG? Podľa coho pani doktorka prisla na to,ze su to nervy? Hoci svojim sposobom ma pravdu, pretoze Tvoje zdravotne tazkosti mozu mat psycho-somaticku pricinu.K liecbe by sa malo pristupovať po zvazení vsetkych udajov o zdravotnom stave vsetkych troch zloziek ludskej bytosti - tela, mysle, emocie.

natusa42

no ved Ivka by si mi mohla aj takto poradit :)alebo sa poradit s lekarom nejakym ,co vravis ,ze poznas :)nemusim ti pisat mail :)

Ivka 1

Natusa nie som lekárka ale ani dealerka,pretoze nikomu nic nepredavam. Mozem len odporucit prirodne produkty a je to kazdeho slobodne rozhodnutie,kde si ich objedná alebo neobjedná.Pracujem ako poradca zdravia a naturalnej mediciny. Spolupracujem s poradnym zborom lekarov,medziiným aj s primárom oddelenia naturálnej medicíny a liečebnej výživy ale možno Ti lepšie poradi Tpch - ktorá sa dokáže z každého len vysmievať a robiť ironické poznámky.
Neporadí však nikomu. No čo už, v podstate je to nešťastný človek a takto si rieši svoje boliestky.