Potrebujem sa porozpravat s niekym,kto maval sex na pervitine

jankaaaaaaaaa

bola si u psychologa/psychiatra? aj ked nehovorim ze si blazon, ale po takych tazkych chvilach prezitych na tvrdych drogach by si mala podstupit nejaku liecbu alebo sedenia, lebo takto sa s tym budes sama vyrovnavat velmi dlho a nebodaj zase do toho spadnes.

jajka001_

sex by mal byt hlavne o prejave vnutorneho splynutia dusi, nie o sexe ako takom, o pudovom uspokojovani. je dost mozne ze mas problemy s emociami a preto ta sex nebavi. treba si poriesit vztahy a vnutorne sa vyrovnat.

Selinabel

Vsetko o tom viem,nemusite mat blbe poznamky,mala som tazke obdobie,riesila to nespravnymi prostr. .ale to nie je podstatne,ide o to,ze teraz ma sex absolutne nebavi a lubim svojho priatela..s kt.som mavala styk na drogach. .a neviem,ako to teraz riesit. .

jankaaaaaaaaa

a co sa chces opytat?
niezeby som to skusala, ale zaujima ma preco sa to pytas, teda co konkretne ta zaujima

blondula

zase dalsia rovnaka tema ?? a naco ti to bude ?? je jasne,ze ked je clovek nadrogovany,je viac uvolneny a sex preziva intenzivnejsie a v niektorych pripadoch bez konca :DDD ja som drogy nikdy nebrala,teda ak neratam ze som par krat fajcila travu a bolo to o dost "ine".v mojom pripade neskutocne citlive tam dole...