Ide o rakovinu?

Príspevok v téme: Ide o rakovinu?
Tamara M

Chcem sa opýtať, či niekto zažil niečo podobné, ako ja. Trvá to už asi tri mesiace, stále po milovaní krvácam. Ide tu o rakovinu? Dnes som bola u lekárky a čakám na odpoveď...o10.dní sa dozviem pravdu,,ale ja to už tuším teraz a je mi z toho doplaču. Mám len 29, dve malé deti a nechce sa mi ešte zomrieť.......čakám diskrétne odpovede...nemusíte mi dávať nádeje a tak...ale rovno k veci, dakujem.......

Tamara M

Laurina....škoda, že sa nedá dokázať, ako veľmi sa vomne mýliš......máš pravdu, je tu nejaká duševne chorá osoba,,,ale ja to niesom....

talentmania

Keby ze som doma kde mam dva nootbuky tak s jedneho pisem stale s tou istou IP a z druheho pisem pod inym nicom a inou IP dokonca aj v mnoznom cisle vkuse by som si mohla menit nic aj IP a zistil by to mozno len Adminko:))

blondula

talentmania... !!! "boch" ta chran,ak niekedy z mojho nicku cmarat budes !!!!!!!!! :DDDDD .... aj mna to zajima,to jak si vykuzlila ?? :P

hviezda01

blondula-ja si zas IP vobec nevsimam,az ked sa tu najde dajaky podnet,tak kuknem..:-)))...no ja tu mam tiez niekde este jeden nick,ale uz si ho nepamatam,to som tusim este nebola registrovana...:-))..ale tiez si myslim,ze je zbytocne ich mat viac

blondula

ano,viem,ze sa da pohrat ! svagrinin frajir sa do toho vyzna ! mali sme internet na polovicu,byvaju oproti,tak chytavali signal.ale bolo to o nervy ! on si stahoval kadejake "pikoviny",nam to neslo :-( dokonca aj ked sme zmenili heslo,stale to slo ako predtym,on nam nacierno bral signal a to mali uz svoj net a my zahlesovanu wifinu ! potom priatel vymenil celu tu krabicu,su tam uplne ine hesla a zatial to ide.jemu uz neverim,byvalej narobil take dlhy,ze konec :D mala neobmedzeny net a on si stahoval platene subory.skoro sa z toho "okozlila" chudera :DDD ... je to riadny chuj !!! ani k nim uz nechodim !ale to je zase na inu temu :DD