Dobry/a Gynekolog/icka v Bratislave?!

katinaa20

Ewinna ved ja neviem, z celkoveho hladiska som myslela..aby ma nepovazovali ze stale vymyslam a ze som vecne nespokojna ked takto rychlo menim lekarov, len fakt tato gynekologicka mi vobec nesedi a este aj ked som mala problemy tak nejako ju to az tak netrapilo..ano pochadzam priamo z bratislavy-ruzinova..ty ku komu chodis, prosim ta?

ewinna

@katinna20 a preco by to malo byt blbe?vsak to je normalne ze pokial si neni spokojna tak vymenis doktora.Vela krat som to tak uz spravila ale nastastie gynekologa som zatial menit nemusela,pretoze moj doktor mi vyhovuje,je po odbornej stranke dobry a hlavne mi vzdy stanovi liecbu ktora mi aj zaberie.menila som inych lekarov.takze pokial nie si spokojna tak kludne vymen.z Bratislavy pochadzas?

fergomaldinus

Mikalka21 ďakujem za odpoveď, toto čo si mi napísala mi aj celkom stačí, však v podstate fakt úplne všetky vyšetrenia vykonáva, čo mi celkom aj vyhovuje. A keď by som išla k nemu tak aký je postup pri prvom ráze? Ako sa k nemu objednám, telefonicky a potom karta sa ako rieši? Terajší mu ju pošle alebo si musím ísť pre ňu? V tomto mám celkom dobrý guláš, keďže som ešte nikdy nemenila gynekológa

mikalka21

Vieš čo on skoro všetky vyšetrenia vykonáva, či už ide o 3D,4D ultrazvuk. Potom robí vyšetrenia fertility u ženy, vyšetrenia spermiogramu u partnera, poskytuje odborné poradenstvo v oblasti antikoncepcie, zavádza vnútromaternicové telieska, preventívne vyšetrenie krčka maternice a iné, fakt všetko. A áno je samozrejme lepšie sa objednať, pretože potom tam zbytočne dlho čakáš. Neviem čo ťa ešte zaujíma?

katinaa20

zeny nebude blbe ked po roku chodenia ku gynekologicke ju teraz vymenim? proste nepaci sa mi jej pristup a ani to ze vzdy ked tam idem tak je tam velmi vela zien a tak dlho cakam len na samotne vysetrenie..rozculuje ma to, ze tam stravim polku dna!..rozmyslala som ze by som presla k inemu doktorovi, len neviem ci to nebude blbe, hm?

fergomaldinus

Prosím ťa mikalka21 vieš mi aspoň ako tak opísať jeho ordináciu, čo všetko tam vykonáva, aké vyšetrenia a či je potrebné sa dopredu nejakú dlhšiu dobu k nemu objednávať alebo má pomerne málo pacientok?Ako to u neho v ordinácií chodí?

mikalka21

Nie, nie to nepotrebujem vedieť presnú ulicu, teda ale ak ma chceš pozvať na návštevu tak môžeš :Dcha(srandujem).. Do ružinova chodím k ženskému doktorovi, k millymu, takže to tam celkom dobré poznám. To by si mala aj blízko tohto doktora tak ako si aj chcela, len neviem presne aké máš požiadavky, ale on je podľa mňa odborník v tejto oblasti a aj vybavenosť ordinácie je fajn ale je už na tebe ako sa rozhodneš. Viem ti iba toto poradiť keďže iba k nemu som zatiaľ chodila a snáď aj naďalej len budem

siminii

@michallinca v bratislave žijem už dlhú dobu a mám tam aj ženského lekára, takže kľudne ti môžem poradiť len neviem či chceš štátneho alebo súkromného?

mikalka21

V ktorej časti Bratislavy budeš žiť? Do ktorej sa ideš presťahovať? Aby som ti tu zbytočne neradila gynekológa za ktorým budeš musieť aj hodinu po Bratislave cestovať, lebo tam to je tak. Najlepšie bude keď si vybavíš gyndu niekde poblíž kde budeš aj bývať

Najčítanejšie články