Romantické filmy :)

blondula

takze dokukane :P celkom v pohode film.konecne nieco ine ako duchovia a veela krvi,noze,britvy,pilky,retaze :DDD ja kukavam online,stahovat na mojom notebooku by to trvalo velmi dlho a ja na to nemam nerva :DD ked mas este nejaky tip,daj sem !! :P ... a co sa ti nezda,ze ONLINE ??? :O

blondula

hej dam,len musim kuknut,ci ho najdem aj online :D bo ja som velmi citlivy sledovac filmov a nepaci sa mi len tak hocico :D

Linguistics

absolutny suhlas s jankaaaaaaaaa, ja 500 days of summer uplne milujem, dej filmu, hercov, hudba je tam uzasna, a zeriem ich oblecenie. naozaj to nie je taka romantika, na aku sme zvyknuti :P inak, ja mam rada vsetky filmy s predstavitelkou Summer :) I jej pesnicky, ah, ona je celkovo ako taka vila :))

jankaaaaaaaaa

tiez nemam absolutne rada komedie ani romanticke filmy, ale tie co som tu pisala fakt stoja zato a oplati sa ich vidiet, hlavne 500days of summer. tie filmy niesu take tie typicke romanticke trapne filmy :D

blondula

ja romanticke filmy nekukam,ani telenovely,nejak ma to nebavi a posledne co chcem,je na konci filmu plakat :DDD ja som hororovo-thrilerovo-mysteriozny "sleduvac" :DDD a milujem dokumenty ! :P takze s priatelom sa nemusime bit o ovladac,lebo mame rovnaky vkus :P a co sa tyka tej romantiky,tu radsej "robime" nez kukame :D