Trapi ma zapach tela a zapach z ust

som zufala

To fros-popíšem celú moju situaciu,aj ked pochybujem ze sa mi da pomoct, ak hej prisaham ze si ta najdem a podakujem sa ti:))
Začalo sa to pred dvomi rokmi v škole. Neviem, čo bol hlavný spúščač tejto pliagy, no myslim ze to bol stres zo školy,najskor som to vobec nevnimala, povazovala som sa za normalneho cloveka, no potom som si vypocula jedneho spoluziaka, ktory hovoril ze smrdim. A odtohto moment sa to zhorsuje tak, ze teraz sa bojim ist aj domov do kchyne aby som nesmrdela. V robote je to najhorsie, som uz psychicky tak na tom zle, ze mam pocit, ze kazdy riesi to, ze smrdim, naozaj je to najhorsie tam, smrad citim vsade aj vykaly aj ryby, proste vsetko, z mi z toho prepina, vazne ale mam pocit, ze pridem domov a nic necitim:((ä ja som pojedla uz tolko roznych liekov a nic...:(((((((((((

fros

Uplne bez problemov sa to da vyliecit... Jedina TMAU je najhorsie ale to sa da dostat pod kontrolu. Povedzte mi radsej ako zapachate, kedy to zacalo, meni sa ten smrad napr. po nejakom jedle. To ma lepsie nasmeruje. Doktor na slovensku pochybujem ze ti pomoze... Takych ako vy je vela...

jklômn

nemas nejake traviace problemy? mna trapi candida napriklad a tiez si sama sebe smrdim. Skus pozret na jazyk rano po prebudeni, ja ho mam uplne bielosivy.
Mam pocit ze zeleny jacmen alebo chlorella (neviem ktory z tychto 2 produktov, kedze som to brala naraz)tie telesne pachy trochu potlacaju, tak vyskusaj. Len je to dost drahe, ja uz by som do toho nesla - pre vela penazi malo muziky. Alebo si skus pozistovat kde sa daju kupit kvalitne a nie tak predrazene (mozno RNG bude vediet ti poradit)Ono to urcite neodstrani problem, ale mozno trosku zmierni neprijemne priznaky.

pe84

mozno by pomohla detoxikacia tela, najdi si na nete nejaku, co by ti vyhovovala a poskusaj, uz to zabralo na kadeco...

smutny66

som zufala niesi sama bohuzial zapach z ust rapy aj mna od mala robym co robym no bohuzial sa mi zda ze to sa uz vyliecit neda a ze ostanem do konca zivota sam bez priatelky,tiez zavidim zdravym ludom nechapem preco je to tak nespravodlive ja som celkom dobry clovek snazim sa pomahat kazdemu ako sa da a niekto kto vrazdi znasilnuje a tak taky hajzly su zfravy tiez ma to uz nebavi :(