Hľadá sa spriaznená duša

Príspevok v téme: Hľadá sa spriaznená duša
xixa

Ja viem, že to tu sem nepatri, že je to nemiestne a že ma mnohí ani nepochopia, ale za vyskúšanie nič nedám a vidím, že tu chodia ľudia, ktorí by mi vedeli rozumieť. Nuž hľadám človeka, ktorý by bol podobná povaha ako ja. Som introvert, mám síce pár dobrých priateľov, ale nie som s nimi momentálne moc často, takže sa mi žiada mať ešte niekoho s kým by som sa delila o svoje pocity, ktorým málokto rozumie :). Nemám žiadne postranné úmysly, proste len hľadám nové kontakty s podobnými povahovými črtami ako mám ja. Ešte nejaká moja charakteristika: som ročník 88 (tak si to vypočítajte), študentka a som dosť tichý typ, ktorý sa však rád aj zabaví, ale musí mať na to správnych ľudí. S niektorými ľuďmi sa vôbec neviem baviť... s niektorými kecám bez problémov.... nie som rada stredobodom pozornosti....neviem sa prejaviť vo veľkej skupine ľudí....radšej počúvam ako rozprávam...niekedy rada vyvediem aj nejakú kravinu, len zas musia byť na to správni ľudia a musia ma na to nahovoriť :) Nuž tak mi napíšte sem niekto, ja si už niekoho vyberiem :) Kľudne aj mladší ako ja, aj tak sa nesprávam dosť rozumne na svoj vek, keď tu toto vypisujem :) Ďakujem za pochopenie