Občasnéee nepravidelné bitie srdca aritmia

Príspevok v téme: Občasnéee nepravidelné bitie srdca aritmia
erija

DOBRYYY JA sa už asi zblaznim zvyknem mať takee že citim neskutočne nepravidelne bitie srdiečka a zaroveň sa mi zvyšuje tlak . akonahle to začinam citiť tlak mi vyskoči na 170/85 o pol hodiny zas klesne potom zas pride ta aritmia a opakuje sa to . Trva to asi 2 hodini ale je to hroznyyy pocit U lekara nič nezistene EKG dobree dala mi atarax a bisokard 0,5 ale nič. A ked mam tieto stavy normalne mi odide nalada ani neviem čo to može byť mam 40 rokov inač som vitalna energeticka stressy važnejšieho typu nemaammm. NiekedY to nemam aj 2 tyžde a inokedy viac dni po sebe hlavne večer, aj teraz tu sedim pri počitači a mam ten stav bojim sa isť si lahnuť . Prosimm napište mi rija35@azet.sk dakujem

Tanuli

Arytmia- mávam uplne že čudne pocity miernej bolesti ( dnes to viem eliminovať velmi hlbokým dýchaním, čerstveho vzduchu, vypijem pohár chladnej vody )Bolesť ide od sánky -ako by vás boleli zuby - putuje do hrdla- a končí akoby v strede hrudníka-- nie som panikárka- skusila som si ručne merať pulz -bol nepravidelný a rýchlejší ako inokedy--meranie tlaku doma ukázalo vyšší pulz, tlak aj Arytmiu -priebeh vo večerných hodinách aj ráno zaznamenal tlakomer zhodne,dalej som už nesledovala.PRI bežnej kontrole môjho ENDOkrinologa, spomenula okrajovo meranie tlaku atd ,ale o príznakoch bolesti som sa nezmienila --možno to nesuvísí ---- hned mi urobila EKG--dva krát vyskočila Arytmia---(bez hore uvedených príznakoch bolesti) v minulosti som bola liečená hypertenziu asi spojenu s Menopuzou-Lieky mám vysadené lekárom tlak v norme --som dôchodkyňa beriem to športovo možno su tam znaky dedičnosti -obaja rodičia boli srdiečkári dokonca -štyri infarkty,baypas, Kardio stymulator dožili sa krasne ho veku 92-87 rokov

house

No,ale je to dost skoro v 40 tke , no bohuzial vsetko sa dedi ...urcite mavate aj navaly tepla.A dnesne celebrity odkladaju tehotenstvo a mozno sa ho nedockaju...

RNG

Tak isto to moze byt hormonalne vykolajenie, ktore spravidla sprevadza prechod. Moja zena si pomahala na to yamom pripadne obcas pri ocakavani stresovych situacii brala jednorazove gram extraktu z lubovnika(davka obsahujuca 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu, ine extrakty neoznacene alebo bez hyperforinu su velmi slabo ucinkujuce)
Telo pri vykolajenych hormonoch zle hospodari s mineralmi a to sa odrazi na vselicom, od nervov az po osteoporozu, zrychlene starnutie a znizenu imunitu.

erija

Katka ja fakt nemam uzkosti ani žiadne podobne veciii žijem pohodovy život samozrejme každy ma starosti aj ja ale nemam až take aby mi toto posobili a najviac ma štve že lekari tiež nič nepotvrdili a bola som na nejednom vyšetreniii ale za to dakujem