Budu mi vlasy rychlejšie rast ked sa ostriham?

Príspevok v téme: Budu mi vlasy rychlejšie rast ked sa ostriham?
olinkaaaa1

Ahoj chcela by som sa opýtať či sa mám ist ostihať vlasy som si nestrihala už 4 roky a vobec mi nerastu... prestala sm si ich farbit som blondina nežehlim si ich nefenujem použivam luxusnu kozmetiku na vlasy , čo ma vychadza draho a nič... nerastu... Mám sa ist ostrihat? Mam aj rozštiepene končeky... Prosim len Slečny, ktoré s tym skúsenosti majú :) dakujem :)

kikuska22

skus nasadit vlasovu vyzivu, a konceky strihaj horucimi noznickami, nebudu sa ti lamat konce, ja konkretne uzivam amitamin® Hair Plus, vhodne aj pre alergikov a este plus vitamin c. vlasy mi rastu rychlejsie a su aj hustejsie

berri

sorry za to a to nechtiac ale viete nemusite siich strihat ale ja to robim tak ze kazdy mesiac si ich podstrihnem taki 1cm a potom mi veselo rastu . ale ja aj spim s vrkocom lebo vtedy vlasi oddychuju. asi pred dvoma mesiacmi som ich mala presne po lopatky a teraz ich mamasi 2 cm od pása. Ale viete to zalezi aj na geny.

henna123

a inak kde máte istotu že 4 roky nestrihané vlasy musia vyzerať otrasne? ja som si moje nestrihala už 2 roky a nevidím žiaden rozdiel, ale pravda že ich nežehlím, nefénujem ani žiadne podobné veci... ale zas bohvieaku starostlivosť nemajú:D

henna123

určite nebudú rásť rýchlejšie, veď rastú od korienkov a ostrihanie končekov na to nemá žiaden vplyv.... bohužiaľ stále veľa ľudí tomuto mýtu verí.... ale ono sa to iba zdá, možno preto že sa ostrihané končeky neláme
a tiež by som bola zvedavá na tu značku kozmetiky, sice silikóny až tak zásadne nezatracujem, ale hromadiť si ich 4 roky na hlave nemôže byť pre pokožku bohviečo
... a inak, koľko máš rokov?to je tiež dosť dôležitý faktor na rast vlasov

eva123

By ma zaujímalo, kto začal s týmto blbým mýtom, že vlasi ti budú rásť rýchlejšie, keď sa ostriháš. Fakt somarina...

Helenkaaaaaa

4roky si si nestrihala vlasy???.. to už ako musia vyzerať.Vlasy by si si mala pravidelne postrihávať každý 3mesiac aspoň 0,5cm.. A či má vplyv postrihavanie na rast vlasov. Ti jedno poviem má, lebo ked si ich nebudes postrihavať, tak budeš mať jemne , riedke, zlomene, znicene vlasy. :) .

Zaran

Ak si vlasy ostriháš tak maximálne po plecia alebo ešte kratšie budú ti rásť naozaj rýchlo(nebudeš potrebovať nijaké tabletočky,vodičky a všetky tie somarinky na rast)no tak rýchlo ti budú rásť len dočasne!!!Hneď ako ti podrastú nejaký 5-10 cm už to tak vidno nebude.Vo všeobecnosti platí že čím sú vlasy dlhšie tým pomalšie rastú a to tiež len do určitej dĺžky.