oralny sex, chalani poradte

Príspevok v téme: oralny sex, chalani poradte
asantgarde

helou :) predvcerom som prvy x robila priatelovi oral.Nepodarilo sa mi ho urobit :/ strasne ma to mrzi a citim sa hrozne trapne,aj ked mi uz odvtedy velakrat povedal ze nevadi, ze si z toho nic nemam robit, lebo ani jemu samemu sa nepodarilo dokoncit sa. Povedal mi ze sa mu nedalo dostatocne uvolnit, kedze sme to robili vonku a trochu sa stresoval ze nas niekto vyrusi. Citim sa strasne blbooo :/ robila som ho asi pol hodiny striedavo, povedal mi zakazdym co sa mu paci a ako mu to mam, ale nedarilo sa,tak mi ku koncu pomahal, ale neslo to aj tak.
Ja neviem, bojim sa ze mi to, ze sa nedokazal uvolnit povedal len preto,aby ma neurazil alebo co.
Chalani ako to vnimate vy, keby sa nedarilo vasej priatelke? Stalo sa to uz niekomu? :/
Podelil by sa niekto so svojimi tipmi, ako na oralny sex ? Chalani co a ako to mate radi? Bojim sa ze to nabuduce zas nepojde. :/

janekMY33

A teraz zacnes stresovat ty a zase sa to nepodary no pekne ho uloz do postielky pekne mu daj dlheho francuzaka taku malu masaz a potom ked bude tvrdy tak skus urobit ten oral

slniečko12

ahoj...u nas to bolo skôr opacne. my sme s priatelom dlho spolu, ale ja som sa k "tomu" nejako nevedela dokopat, až konečne to nejako prišlo. priatel bol tak natešený, že sa spravil za par minut. Ja som sa bala že to bude dlho trvat, lebo som nevedela čo sa pritom ma robit..ale podla mna to bude tym že sa tvoj priatel nevedel uvolnit. Lebo ak si robila to čo sa mu paci, a usmernoval ta, tak myslim ze v technike problem nebude. a pomahaj si aj rukou

hmm652

Neboj, na prvýkrát to nevýjde skoro žiadnemu páru..ty si to mohla robiť aj dokonale, no ak si chalan neodviedol svoju časť "práce" a neuvoľnil sa, nieje to tvoj problém..neboj, prídete do toho...no vždy ma zaujímalo, ako to majú naplánované ľudia pri prvom orále a teda či si chcela aby ti to pustil do pusy..

janekMY33

Ale ved pozry neake pecko ako dievcata robia oral a napodobni to a hlavne musis stale honit pri orale na to dievcata zabudaju