Farbené vlasy

jankaaaaaaaaa

mne sa ten odtien od syossu zda tmavy, lebo ja som skor na take svetlejsie cervene s oranzovym podtonom, nie s ruzovym .. alebo jak to vysvetlit :D
ale tiez rozmyslam nad tymi kadernickymi.. ale tkaej farby sa uz nezbavim ked budem chciet nahodou niekedy iny odtien :D

User_37597

juj no bohuzial neviem..nezvyklasom na praxi casto pracovat s cervenou farbou.a sama si idem este len asi o mesiac zafarbit na cerveno..kupila som si cervenu od palette klasicku a tu novy mixing color od syoss kks a ta stoji 5 eur :D ale ja som mala kupon takze som zaplatila 2.50 :D
ale inak ti poviem ze vsetky cervene sa rovnako vymyvaju...aj tmave farby.malo ktory vlas je tak "seriozny" :D aby nechal farbu uplne priniknut do vnutra a nepustit po urcitu dobu.
najlepsie su asi ze farby ktore si miesaju kadernicky sami v salonoch.to su kvalitne farby (matrix,trinity...)

jankaaaaaaaaa

bibisa: jasne chapem. ine by bolo keby si m ala svoje blond a farbis na tu tmavsiu hnedu, to by bolo hned vidiet :D
vies mi odporucit dobru cervenu farbu? :D lebo ja uz neviem ktoru skusit :D

User_37597

a teda chcem tym povedta este tolko ze pokial to nevyzera naozaj strasne zle to ze mi vyrastaju vlasy tak sa nemam preco riadit tym co si mysli niekto.

User_37597

jankaaaaaaaaa
NO moja prirodzena farba je tak medzi stredne az tmavo hnedou a ja som si kupovala tmavo hnedu..pisem kupovala lebo teraz chcem ist na cerveno.je pochopitelne ze mi odrastli vlasy no nemala som tak daleko povodnu farbu od tej ktorou som sa farbila a tak to nevyzeralo az tak neprirodzene.nejak si nepotrpim na to aby som mala na sebe vsetko tip top.ked sa niekomu nepaci ze mi je vidiet aj keby len na slnku odrastene tak nech sa nepozera :D
ja som dost prakticky clovek a nebudem si predsa kazdu chvilu capat na hlavu farbu len preto ze "co povedia" druhy.nemam povolanie kde by som si nemohla dovolit prist s odrastenymi vlasmi takze ma to ani moc neserka :D
a na druhu stranu rozumiem tomu ze sa farbis tak casto.aj ja sa budem musiet ked budem mat cervenu..vseobecne cervena je jedna z farbiek ktora sa najrychlejsie vymyva.no a ked si zafarbim vlasy nemam problem si nechat farbu na hlave aj hodinu a pol.je rozdiel dat na hlavu blond a peroxid ako cervene a hnede odtiene.

jankaaaaaaaaa

bibisa: kazde tri mesiace si farbis? ved to musis mat riadne odrastene. nie?
ja si farbim kazde 4tyzdne na cerveno, lebo ta cervena sa rychlo vymyva, takze musim casto farbit.. a znicene vlasy nemam vobec. mala som ich riadne znicene, ked som si vlasy farbila na blond asi rok..

User_37597

teraz mam na ramenach...som sa v sobotu strihala(mala som po podprsenku) a v maji som sa strihala a mala som nieco cez 5cm pod podrsenku.a zdrave podotykam..ak sa nasiel rozstiepeny koncek tak len velmi zriedkavo.

User_37597

tak to sa isto nemusis bat ze by bolo nejak velmi vidiet ze sa ti znicili vlasy.zalezi na tom ci je to blond alebo tmava,zalezi na tom ako casto sa farbi a strihas...ja sa farbim uz viac ako 10 rokov.kazde 3 mesiace,striham sa pomali kazdy mesiac a este ani raz som nemala znicene vlasy z farby.farbim sa na tmavo a veru uz som skusala vsetky mozne farby,,jedine pri melire sa mi znicili vlasy.