draslik prosim poradte

RNG

Bercove vredy sa tvoria na oblastiach nedostatocne dozivenych a okyslicenych, a prilisne zamorenych pre zlu cirkulaciu krvi a zly odvod lymfy.
Hlavny dovod na ne je zapchavanie ciev, krvne zrazeniny, a nasledky glykacie pri cukrovke typu DM2.
Vyhojit sa daju casto napr zmesou cukru, kokosoveho oleja s par kvapkami antimikrobialneho citricidalu/GSE.
Povodne uz pred 15 rokmi na bercove vredy a nehojace sa rany odporucal cukor dr Whittaker, ktory mal s tym znacny uspech. Ale aj on to mal este zo stareho Egyptskeho lekarstva, ktore pouzivalo na rany medovy prasok(vysuseny med), tj myslienka je vyse 4.5 tisic rokov stara, zialbohu dosial nepouzivana dnesnymi lekzarmi, cest vynimkam.
Ako cukrovkar DM2 mam dlhe roky problemy s hojenin sa ran celkove, dnes to prestal byt problem, lebo na ne pouzivam tu cukrovu pastu
Kedze beriem hromady doplnkov na cirkulaciu, cievy a proti skodlivym nasledkom glykacie, dufam ze nikdy nebudem mat bercove vredy.

Laborantka_PB

Dobry den,pracujem v lekarni ako laborantka a chcela by som sa informovat na jednu nie velmi castu vec.Moja mamina ma ochorenie zvane Bercov vred-vred predkolenia,ma ho uz roky a nevie sa z toho dostat,lekari jej nejak nevedia pomoct.Pred par dnami sme mali v lekarni pacientku ktora ma 90 rocnu mamicku(ktorej sa zacina takymto sposobom otvarat noha),pani hovorila ze precitala mnozstvo mudrych knih a hladala nejaky sposob ako najst pricinu a hlavne sposob to vyliecit. V jednej sa docitala o Drasliku ...a o jeho podstatnej funkcii, pricom ak je ho nedostatok okrem ineho moze sposobit oslabenie zilovych stien nedostatok pruznosti a nasledne ich uplne narusenie..z coho vznikaju nasledne aj vredy predkolenia..Chcela by som sa tymto opytat ci niekto nieco taketo pocul alebo vie nieco o tom ....ci uz o tom drasliku alebo vseobecne jeho spojitosti s vredmi....alebo akekolvek podstatne informacie o tomto probleme ....Dakujem vopred....Pekny den vsetkym...