co znamena ked ma dievca roztiahnute nohy?

Príspevok v téme: co znamena ked ma dievca roztiahnute nohy?
lady55Gaga

ahojte tuto temu som zalozila iba tak z nudy pretoze dnes ked som sedela v skole(mam 19) som si vsimla ze spoluziacky ktore uz mali sex a maju ho pravidelne s priatelmi tak cez hodinu roztaju nohy alebo sedia na obrocmo a tie ktore su este panny(asi 4 :D) tak tie sedia vzdy s prekrizenimi nohami.. tak by ma zaujimao ci aj vy ste to postrehli alebo nie..je to iba taka blbost co ma napadla..pls piste normalne nazory a odpuste si koemnty tipu ze som sa musela velmi nudit v skole :D

Stellla

Lebo chcu aby ich každu chvilu niekto pretiahol :-D. Jednoducho vabia tak chlapcov v triede a myslia si že su sexi a pritom je to trapne. Možno z nich budu štetky ako hlavne povolanie nechaj sa prekvapiť lebo každe slušne dievča sedi normalne a nohy ma spolu a nie cez stoličku...

Iveta Michael

bibisa

ten výraz OMG aj LOL občas používam aj ja veru :)) lebo najlepšie vyjadrí to čo práve cítim....:)

User_37597

Bianca1236
no pod pouc nas ako sa to ma robit.vyzera to tak ze sa silno chces zaradit medzi nas co sme "zjedli mudrost sveta"
;)

Bianca1236

boze moj ludia ako sa viete rozculit pri tej najmensej blbosti co tu kto napise :) tak nahodou ja som sa zasmiala, ale hned tu slecne davate kazania typu aka je nevyzreta, no aj keby, ma na to vek. kdezto vy sa tvarite ze ste zjedli mudrost sveta, a to ste len flakaci v praci :) ukludnite sa, fakt to vase osocovanie je nevyzrete :)

User_37597

k teme sa radsej ani nebudem vyjadrovat no lezu mi na nervy deti co pouzivaju slovne vyjadrenia ako napr: LOL,OMG,XIXI,CMAQ,MNO
je to nevyzrete,trapne a otrepane stale opakovat jeden vyraz po ostatnych ludoch.
tolko k mojmu pobureniu.

lenca45

xyzz: Hej, je to tak. Citala som o tom viacero clankov, spominali nam to aj kedysi daaavno na biole: udajne ked zeny sedia s prekrizenymi nohami horsie im cirkuluje krv... viac najdes na nete.

Iveta Michael

Hercule :)áno..áno..tak to malo byť len už sa mi to nechcelo opravovať ale pochopili sme sa ..heh:))))))))