Potrebujem psychiatra

Príspevok v téme: Potrebujem psychiatra
nicol.zak7

Mala by som brat lieky na uzkost a podobne stavy, no neviem sa dopátrať k nejakému normálnemu psychiatrovi čo mi pomôže. Som z Bratislavi a študujem, nemám peniaze na drahé sedenia a podobne. Neviete o nejakom psychyiatrovi z BA ktorý ide cez poisťovňu a je dobrý? NAOZAJ TO POTREBUJEM !!!
DAKUJEM VOPRED
NIKOL

ABRhpositive

a ako bola si u viacerych psychologov? a ako s tebou j ednali ako s pi**** ktorá má nejaký...... , ja stokrát radšej navštívim psychiatra než psychologa

jankaaaaaaaaa

rora: ked si si nevsimla, nikol pise ze potrebuje lieky. takze urcite nemala na mysli psychologa, ale psychiatra. tak ako napisala

nicol.zak7

Trpím nespavosťou, stále plačem, nič ma nebaví, párkrát som sa chcela podrezať a raz som sa pokúsila o predávkovanie... a tá doktorka je psychyiatrička? lebo ja už mám psychologou dosť, stále ma posielajú psychiatrovi...
obvodná ma poslala do kelu, že to nepotrebujem... čiže nula bodov :(

rora

Nikol, psychiater je lekar, ty si zrejme mylis psychloga s psychiatrom..psyhiater je lekar, ktory ta osetri, vypocuje atd. a ide to cez poistovnu, pokial nie je nejaky nezmluvny
psychologa si vacsinou platis, a to ma od psychiatra straaaaasne daleko

skus pozriet na nete, ja viem napr. o doktorke jamborovej (myslim, ze sa tak vola) v podunajskych, velmi mila osoba...

skus

katikap

A preco nejdes cez svojho vseobecneho lekara? On ti odporuci nejakeho.... Ja ked som mala taketo stavy tak som sla k svojmu a najprv mi dal lieky nech skusim a ked je to vaznejsie posle ma psychiatrovi. Tie lieky mi stacili a uz ich neberiem. Ako vies ako je to vazne?