mám cukrovku? to snáď nie...

Príspevok v téme: mám cukrovku? to snáď nie...
UstráchanáNi

Dobrý deň, mohli by ste mi prosím poradiť? Mnohí moji kamoši a rodina sa sťažovali, že mi dosť smrdí z úst. Tak som sa cca pred dvoma dňami spýtala môjho tatina, či mi necítiť z pusy náhodou acetón. Nevedel to presne popísať, ale povedal že \\\\\\\"nejakú syntetiku tam občas cítiť bolo\\\\\\\" a iní zase hovoria že to pripomínalo moč. Sama niekedy cítim horkú pachuť keď som smädná...Raz to trochu pripomínalo odlakovač na nechty (pomóóóc!!!) Veľmi veľmi veľa pijem a potom často chodím na wécko (myslím však že to pitie je zo zvyku, napríklad ma to upokojuje, keď som veľmi nervózna, ale človek nikdy nevie...), som hrozne náladová a zmätkujem (to mám tak trochu v povahe a ešte som k tomu aj Rak, ale napríklad včera som v jednej chvíli bola šťastná a v druhej som nechápala , čo to zase do mňa vošlo a cítila som sa hrozne...).
Tiež mi býva niekedy nevoľno, často ma bolí hlava alebo mi brnia končatiny. Mávam to už od leta a na ten zápach z úst som bola upozorňovaná už asi pred rokom. Na druhej strane, keby to bola cukrovka 1. typu, už by som dávno odpadla...a na tú 2. typu som moc mladá. Kadečo som si už o tom naštudovala ale mám v tom obrovský zmätok...
Viem, že by to teoreticky mohlo byť aj z psychiky, no mám obrovský strach, hlavne z tých komplikácií (ako kóma a spol.)!
Poraďte mi prosím :( Veľmi pekne ďakujem. Mimochodom, mám 17 rokov...