perverznost?

Rubi

Som zena neviem ako ta mohlo napadnut ze som chlap ;-))) sak uz to meno Rubi je zenske,nepoznas telenovelu Rubí??? ;-))))))))
Len to ze som zena neznamena ze nemozem kritizovat spravanie zien.Je to skratka pravda ze niektore zeny nemaju k sebe uctu.Spravaju sa ako take psiky ktore poslusne robia vsetko co im pan nakaze.A potom jasne ze si ich chlap nemoze dokonale vazit a tak sa k nim aj chova ako k takej handricke.

brunuska

uplny suhlas s Rubi-komunikacia je dolezita nielen vo vztahu-ale aj v sexe. nebat sa povedat - ukazat co sa mi paci a co nie-a takisto sa zaujimat aj o partnerove tuzby,fantazie.nie iba lahnut a drzat,alebo poslusne robit co vam on prikaze??? uaaa

Rubi

Viete co ja nikdy nepochopim?Preco ked chcete nieco vediet napriklad co muza vzrusuje tak sa to nepytate svojho priatela ale cudzich muzov?Toto mi vysvetlite,ved nazor inych sa nemusi zhodovat s nazorom vasho priatela tak preco to neriesite s nim?Narazam teraz na smajlinku napriklad.Preco sa o tom nebavis s frajerom ale s inymi ludmi?Ved kazdemu je nieco ine prijemne.Toto sa predsa neda zovseobecnovat.Niekto ti tu napise ze jake to je super a mozno tvojmu priatelovi sa to bude zdat nechutne.

smajlinka

trosku sa privtrem do temy.. sice to s nou trosku suvisi... aa cela by som vediet nazor chalanov na to ci sa im paci ked sa im baba dotyka analneho otvoru, lebo som pocula ze vraj ano taaak cem vediet či to mam vyskusat :)

flow

Podla mna to nie je perverzne, pokial ta do toho nenuti. a ak nechces, jednoducho to nerob. neviem, preco sa pytas na nas nazor. ak by to mojho priatela a mna vzrusovalo, lizala by som mu trebars aj paty. to je individualne.