objavené tajomstvo make upu:)

Príspevok v téme: objavené tajomstvo make upu:)
lucinelienka

Mám vyskúšaných milión make upov, aj dobrých aj veľmi, veľmi zlých, musím však povedať, že skoro každý make up je výborný, keď sa nanáša dôsledne vklepávaním.
Trvá to síce dlhšie, ale efekt je neporovnateľný, naozaj skúste sa tomu venovať ráno, make up vydrží dlhšie a vaša pleť je krásne rozžiarená, držím všetkým palce:)

danielaaa

Ja som si kupila vo fanku od max factor, stal neviem kolko nieco okolo 10-12 eur, je super aj ja som sa bala, ze make up nerozotrie, ale uz si ho inak ani nenanasam, som velmi spokojna, cistim ho asi 1 za 3 tyzdne urcite nie v avivazi!!! preboha.... cistim ho bud jemnym bio samponom,a potom dam normalne este aj balzam na vlasy a necham ususit volne, poradila mi to jedna vizazistka....takze ziadna avivaz!!!!

*inko

štetec čistiť v aviváži? fuha, nemyslíte vážne.
ja si štetec čistím tak, že ho jemne napením mydlom, kt. používam na tvár, alebo čistiacou penou na tvár... do aviváže by som ho nenamáčala

Heatherka

skusala som si vklepat make up, ktory mi nesedel a efekt ??? taky isty :D vklepavat make upy treba tie, ktore sedia na typ pleti. neplati to o kazdom :) ja mam lacny make up nejake 4 E ma stal, penovy essence a je super. lepsi som nemala. cize tu plati, ze aj ked lacny je dobry. mala som aj drahe ale boli neskutocne zle, robili mi masku na tvari, vrasky, cista katastrofa...

garnier

v parfumerke ja mam stade stal 30 euro ale uz ho mam 3 roky a ani jeden chlp mi nevypadol a inak stetce sa peru v nie uplne studenej vode a len s troskou avivaze

pipi49

momentálne si chcem kúpiť štetec na nanášanie ale bojím sa že si ním tak dobre nerozotriem make up.. neviem kde si mám kvalitný štetec kúpiť aby mi neplzol apod...